Fenerbahçe'nin Grubu Belli Oldu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'nin Grubu Belli Oldu

Cevap: Fenerbahçe'nin Grubu Bugün Belli Olacak

Öyle deme, onlar bu sene Uefa Avrupa Ligi'nin en güçlü adayı.

Futbolcuları kaliteli, sadece kondisyon hataları var,tek eksikleri ise takım oyunu oynamak, Aykut da kendine gelirse,tamamdır bu iş.

Kaynak; Antu :asd:

O an gözümde canlandı. Gözler yarı kısık, agizda sigara ama nereyse yutacak hırstan, el kol sallayarak " Bakma sen fener bu sene Uefa kupasini alirda Aykut hoca yildiz futbolculari yonetemiyor" gibisinden cumleler havalarda ucusur :-)

Kolay rakipler gelse de turu geçemez şikebahçe.. spartak moskovayı yenemiyorsun.. bari 4. torbadaki takımdan 1 galibiyet alsalar..

Fenerbahçe'yi günahım kadar sevmem, ancak Avrupa arenasında hep desteklemişimdir. Aile içinde olanlar aile içinde kalır düşüncesiyle bakmamız lazım olaya. Sonuçta hepimiz Türkiye'yi temsil ediyoruz orada. Bu kini ortadan kaldırdığımız gün Türkiye olarak başarılı olacağımızı düşünüyorum.

futbolumuz batmis feneri destekliyorum diyenlerin aklindan suphe ederim.

ulan beter olsun bu futbol sikenin cezasiz kaldigi ulkede fuybol olmasin.

Umarm kolay bir kura çekerler,en azndan gruplardan çıkarlar.. Herkes ne kadar çok küçümsemiş Fenerbahçe'yi.. Kendimizi dev aynasında görmeyi ne çok seviyoruz...

şampiyonlar liginde bize para gelecek diye elenmelerini istemiştim artık gerek kalmadı elendiler.ama uefada grupları geçmelerini istiyorum.

harbiden rakip farketmez.vaslui bile yaslıyordu bunlara az daha.kim gelirse gelsin fener bi halt yiyemez.

Bize ballı diyorlar çektiğimiz kura için ama siz asıl balı bu akşam görün.

kim gelirse farketmez fener bu haliyle herhangi bir futbol grubundan çı-ka-maz!

twente

fener

y.boys

r.wien

temennim

a.madrid,totnım

fener

m.gladbach,newcastle

anzhi

Üst Alt