Fenerbahçe'nin Hakem Hataları ile Kazandığı Maçlar - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'nin Hakem Hataları ile Kazandığı Maçlar

Bruno alvesin pozisyonu görmezden gelinir.

Emre beleşoğlu kasımpaşa yedek kulubesine küfür eder.

Hakem baktı fenev gol atamıyo bi kişi eksik bırakayım dedi normelde orta sarı kartlık bi pozisyon yok

Hakem fenev barajını topun onunde kurar

2. golde faul yok bedavadan faul verir hakem

2. golu ofsayttan atar fenev/quote]

Bunlar fb'ye yapılsa ülke genelinde isyan çıkartıp, dağa çıkarlar...

Yüzsüz,pişkin,utanmaz,hak yiyici camia !

Fenerbahçe şike yaptı diye herkes zan altında bırakılmak zorundamı? Nefret ediyorum artık bu camiadan. Gerçekten siyasettede bu yüzden o malum partiden nefret ediyorum. İkiside birer klon gibi. Her türlü pisliği yap, her türlü hukuksuzluğu işle sahada veya siyasette ama bu yüzden diğer kulüpler zan altında kalsın. Adamların işi gücü kurumlara baskı, geçen hafta konuşmasalardı adım gibi eminimki bu hafta puan kaybedeceklerdi. Haftaya kaybedeceklerdir. Ama ben bu, başta biz olmak üzere birçok kurumu zan altında bırakan yayınların, karalamaların haddini aştığını düşünüyorum. Kulüp yönetimi sallamayarak doğru yapıyor ama taraftar olarak sinirlere hakim olmak zor gerçekten.

"Yavuz hırsız ev sahibini bastırırmış"

Bu ülke hiçbir zaman suçluları cezalandıramıyor hep o kişilerin kahramanlık naralarıyla manipüle olup dibe vuruluyor.

Futbol zevki falan kalmadı..Bu maçın bir şekilde böyle olacağı çok belliydi.

Fb eksik, Kasımpaşa ciddi bir rakip...

1 hafta önce hakları yendi diye o kadar abarttılar ki medyayı da kullanarak hakemler üzerinde baskı oluşturdular

Maç başlığında teknik taktik konuşmanın boşa olacağını söylemiştim, dış müdahale kesin olur demiştim ki maç kitlenmişken Kasımpaşa oyuncusunun atılması ondan daha ağır pozisyonda fb'ye kırmızı kart çıkarılmaması derken oyun çözüldü.

Ama o kadar mal bir takım ki fb ne yaptı etti golü yedi..

Derken tartışmalı bir ofsayt golü ile kazanıp yine gazı alındı yoksa tekrardan 1 hafta bunların çenesini çekecektik.

Fenerbahçe mutlu ülke biraz olsun rahatladı yani. Huzur bırakmıyorlar kaybettiklerinde herifler (!)

Futbol zevki falan kalmadı..Bu maçın bir şekilde böyle olacağı çok belliydi.

Fb eksik, Kasımpaşa ciddi bir rakip...

1 hafta önce hakları yendi diye o kadar abarttılar ki medyayı da kullanarak hakemler üzerinde baskı oluşturdular

Maç başlığında teknik taktik konuşmanın boşa olacağını söylemiştim, dış müdahale kesin olur demiştim ki maç kitlenmişken Kasımpaşa oyuncusunun atılması ondan daha ağır pozisyonda fb'ye kırmızı kart çıkarılmaması derken oyun çözüldü.

Ama o kadar mal bir takım ki fb ne yaptı etti golü yedi..

Derken tartışmalı bir ofsayt golü ile kazanıp yine gazı alındı yoksa tekrardan 1 hafta bunların çenesini çekecektik.

Fenerbahçe mutlu ülke biraz olsun rahatladı yani. Huzur bırakmıyorlar kaybettiklerinde herifler (!)

2. goldeki pozisyonda faul yok

Hakem Şikesi

1- Emre'nin rakinin annesine ettiği küfür: Kırmızı kart verilmedi.

2- Alves'in attığı tekme: Kırmızı kart verilmedi.

3- Gökhan Gönül son adamı düşürdü: Kırmızı kart verilmedi.

4- Tüm takdir hakları Fener'den yana kullanıldı.

Rakip Şikesi

1- Babel boş kaleye golü atmadı.

2- Kasımpaşa'lı sarı kartı olan futbolcu herhangi bir gereği yokken orta sahada faul yapıp kırmızı gördü.

Çoluğunuzdan çocuğunuzdan çıkacak bu şerefsizlikler bilesiniz.

Üst Alt