Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligine Katılmasını İstiyor muyuz? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligine Katılmasını İstiyor muyuz?

Cevap: Fenerbahçe'nin Şampiyonlar Ligine Katılmasını İstiyor muyuz?

Tabiki istemem. Şikeci pis takımlar, bizim gıbı elıte takımların yer aldıgı organızasyonlara katılarak, bu şölenide pisletmesinler.

Şike yapmadıklarında da istemezdim şimdi birde şike yapıp gidiyorlar kesinlikle istemem

Ben Fb dışındaki bütün türk takımlarının dışarıda başarılı olmasını isterim ama onların aslaaaaaaaaaaaaaaa

Tescilli şikecilerin bizim yer aldığımız bir turnuvada daha olmasını istemiyorum. Bıraksınlar bari orası temiz kalsın...

ha, olurda gecerse fb, gruplara kalirsa, kimse pek üzülmez bence.

cunku gruplarda fb bizim icin büyük bir eglence olur, 4-5 yiyip durur cunku :asd:

Tabii ki istemiyorum. Şikeciler ülke puanımızı avrupa liginde arttırsinlar. Şampiyonlar ligini kirletmesinler

Sent from my LT18i using Tapatalk 2

Gonul isterdiki katilip mukemmel defanslari ve ortasahalariyla rekorlar kitabina yeni rekorlar eklesinler!

Ancak gelecek parayi dusununce katilmamalari daha mantikli geliyor.

ben Avrupa'da Turk takimlarini desteklerim , ne kadar istesem de yabanci takimi tutamiyorum

maci izlerken bizimkiler gol atsin istiyorum

yemişim ülke puanını fb sürünsün isterse san marinonun gerisine düşelim eskiden becekeyi desteklerdim onlar fb dende beter olsunlar bıdaha avrupa yüzü görmesinler tpada kupa alsa biz almıs gibi sevinirimrabzona karşi nötr üm bursa avru

valla tur atlamalari durumunda hak edecekleri parayi her halukarda bize vereceklerse isterlerse uzay ligine katilsinlar.. umrumda olmaz..

Hak eden kazansın mantığıyla izlerim fb'ninde avrupadaki maçlarını..

Katılırlarsa üzülmem, elenirlersede sevinmem açıkcası...

Katılım parasını bize vereceklerse gruplara kalsınlar vermeyeceklerse elensinler.

Artık beşiktaş'ında başarılı olmasını istemiyorum çok dua ettim süper final maçından sonra katılmasınlar diye men edildi Allah'a şükürler olsun .

Üst Alt