Fenerbahçe'ye 2 Maç Seyircisiz Oynama Cezası Verildi - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'ye 2 Maç Seyircisiz Oynama Cezası Verildi

Cevap: Fenerbahçe'ye 2 Maç Seyircisiz Oynama Cezası Verildi

Boşver Cuma, Angut.com'ları üye almıyor hayata küstü onlarda malum bize geliyorlar.

Boşver Cuma, Angut.com'ları üye almıyor hayata küstü onlarda malum bize geliyorlar.

Kusura bakma Sercan kardeşim, bu haberi duymamıştım, sabahın altısında 19 sayfayı okudum, sinirden çıldırmak üzereyim. Birde pişkin bir Fenerli, provoke amaçlı olduğu çok belli, buraya gelmiş bizimle afedersiniz Hayrinin tabiriyle JB geçer gibi yok sizin Mustafa da şöyleydi böyleydi deyince sinirden çıldıracak gibi oldum. Malum arkadaşın istediği bu zaten, kimse Fenerin k.çını kurtardığını bile bile gelip burda Feneri savunmaz(EĞER ART NİYETİ YOKSA ya da HAKARET EDİLMEYİ SEVİYORSA o ayrı)..

Kusura bakma Sercan kardeşim, bu haberi duymamıştım, sabahın altısında 19 sayfayı okudum, sinirden çıldırmak üzereyim. Birde pişkin bir Fenerli, provoke amaçlı olduğu çok belli, buraya gelmiş bizimle afedersiniz Hayrinin tabiriyle JB geçer gibi yok sizin Mustafa da şöyleydi böyleydi deyince sinirden çıldıracak gibi oldum. Malum arkadaşın istediği bu zaten, kimse Fenerin k.çını kurtardığını bile bile gelip burda Feneri savunmaz(EĞER ART NİYETİ YOKSA ya da HAKARET EDİLMEYİ SEVİYORSA o ayrı)..

Bi fenerliyle oturayım sakince konuşayım dersin sakin başlarsın, karakolluk bitirirsin bu hep böyledir. yaptıkları o kadar aptal işlere başarısızlıklara rağmen kendilerini dünyanın en büyüğü görmeleri zaten bizim sinir sistemini yıpratıyor, o yüzden bu şizofren kulüp ve taraftarıyla muhabbet etmemeye özen gösteriyorum, gösterelim. :):eek:

Bi fenerliyle oturayım sakince konuşayım dersin sakin başlarsın, karakolluk bitirirsin bu hep böyledir. yaptıkları o kadar aptal işlere başarısızlıklara rağmen kendilerini dünyanın en büyüğü görmeleri zaten bizim sinir sistemini yıpratıyor, o yüzden bu şizofren kulüp ve taraftarıyla muhabbet etmemeye özen gösteriyorum, gösterelim. :):eek:

Neyse..Diyelim geçelim o zaman..Sende haklısın çünkü :tiphat::b5:

Şu olayın cezası 2 maçsa adam öldürmek de müebbet değil 1 yıldır. O kadar komik.

Acılarını mı hafifletiyosunuz böyle yaparak bravo size, ondan sonra neden fenerasyon deniliyormuş.

Bırakın Allahınızı severseniz.

Ayrıca maçın son 10 dakikasında hoparlörden Fenerbahçe marşı çalındı. Maç oynanan bir esnada müzik yayınının yapılması ne zamandan beri serbest acaba

Bu nasıl çiftestandart,nasılbir federasyon.Bu saçmalığı neden protesto etmiyoruz.Sadece Haldun üstünelden açıklamalar duymak kafimi? Nerde taraftar nerde tepki..

Fazla bile vermişler.Sizin ne haddinize koskoca bir cumhuriyete ceza vermek!!!

Bu 2 rakamı fenerle çok özdeşleşti ya belki o yüzden 2 maç vermişlerdir :haha:

Sahayı yakmak, tribunleri yakmak,koltukları kırıp heryere fırlatmak, yaralamaya sebebiyet verecek şekilde tribünde pankartları yakıp aşağı atmak, soyunma odası koridoruna dalmak, basın toplantısı odasını basmak,stad etrafında polise karşı taş,maç bitimi sürekli küfür, stadda milyon dolarlık hasara sebebiyet verecek şekilde taşkınlık,maçın son 10dk maç oynanırken hoparlorden marş çalmak,neredeyse stadın yarısının sahaya girmesi ve bunun akabininde hiçkimsenin güvenliğini sağlayamamak = 2 maç ceza ise bundan sonra Çarşının çıkaracağı olaylarda ağızlarını açamazlar.

Haa ayrıca bu cezaya biz ve bjk hala itiraz etmediysek yönetim olarak kimse çıkıp konuşmadıysa daha da adamız diye durmasınlar orada. Stadda kim ve kimin adamı olduğu belirsiz manyağın biri intihar girişimde bulundu diye 1 maç vereceklerdi nerdeyse.

Üst Alt