Fenerbahçe'yi Yunan takımı sandılar ! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerbahçe'yi Yunan takımı sandılar !

Cevap: Fenerbahçe'yi Yunan takımı sandılar !

Fener ile ortak bişey yapamayız...

Şahsen ben kalecimin kulağını patlatmaya çalısan , t.direktörümün kafasını yaran , oyuncularımıza o kadar eziyet çektiren bir taraftar ile organizasyon yapmak istemem.

Kahretsinki bu ülkede bilinçli taraftar yok , onlara tepki göstercez diye biz birbirimize gireriz şüphesizki bu ülkede bir doğru var.

Galatasaray EN BÜYÜK.

Fenerbahçe EN BÜYÜK.

Tabii bu görüşler taraftara göre değişir. Şimdi kalkıpta organizasyon düzenlense , Türk bayrağı açılsa saraçoğlunda eminimki Sami Yen de açıldığı zaman taklit edildik derler. Küçümsemeye çalışırlar her ne olursa olsun.

Unutmayın arkadaşlar , ortak tek yönümüz var fenerle , onlarda büyük takım bizde. Büyükler daima yarış içindeler. Asla birlik beraberlik olmaz bunlarda.

Örnek ; Amerika ile İran... İran gelişmekte olan bir ülke , America gelişmesini tamamlamış bir ülke. Ama bunlar birlikte hareket edemez , iç savaş çıkar.

Bu durumda , Galatasaray İRAN oluyor , gençleştirme operasyonundan dolayı , Fenerbahçe America oluyor daha fazla gelişemiyiceğinden dolayı.

Ateşle barut yan yana olmaz arkadaş ben bunu bilir bunu söylerim. O yüzden taklitlerden kaçınarak kendimiz ne yapıcaksak yapalım. Benim ülkeme herhangi bir hakaret olmadan ben sinirlenmem. Yok fenere rum takımı denmiş yok ona buna hristiyan denmiş bunlar beni bağlamaz. Heleki fenerlilerin yıllardır bize fransız diyerek azınlık gibi görmesinin yanında bunlar hiç bişey.

Galatasaray'a yıllardır Fransız diyen Fenerbahçe taraftarına bir yabancı takım rum diyince sinirlenen arkadaşlar ;

Acaba neden ilk önce fener taraftarını yargılamıyorsunuz ?? Kendi ülkemdeki insan bana saygı göstermiyor ben gidip elin fransızından mı saygı bekliyicem ?

İyide Berk eminim o gun Fıransadaki maçı izleyen taraftarların yarısı Galatasaraylıdr sadece Türk takımını ızlemeye gidip vatan hasreti çeken gurbetçilerimizdir......Yanı bu olayın Fenerlisi yada beşiktaşlisi yok.Kendılerını cumhuroyet sanan zıhnyete solencek lafım bıle y!!o!k Var bole etrafımda bıkac dengesiz:)

Kardeşim kimse gidin size feneri destekleyin demiyor zaten bende desteklemiyorum feneri:D

Fransa da ki olay da fenerle ilgili değil direk Türklere yapılmış bir olaydır bunu da böyle bilin

amma uzattınız

Chelsea ye 5-0 yenildikten sonra protesto yürüyüşlerinde Avrupa maceran bitti Cimbom 5-0 diye pankart açıp,GS-Arsenal maçı gecesi çaresizce bizim zaferimizi izleyenleri ve sonra da tesadüf diyenleri tutmak o kadar kolay olmuyor be Hocam ya!

Olaya bole yaklasırsan kan davasına doner herşey.....:allaalla6vr:

Kardeşim kimse gidin size feneri destekleyin demiyor zaten bende desteklemiyorum feneri:D

Fransa da ki olay da fenerle ilgili değil direk Türklere yapılmış bir olaydır bunu da böyle bilin

amma uzattınız

:2_thumbs_up_-_animaDiyorum anlatamıyorum o taraftarların yarısı bence Fransada yaşayan galatasaraylı Türkler.... İDAYA GİRERİM BU KONUDA:DBu arada acık acık soluyorum Bize ulkemıze puan kazandıran her takımı desteklıyorum Buna fenerde dahıldır... Hasta galatasaraylı olarak Yarı fınala kadar cıksınlar sonra eleyelım dıyorum fenevlılerı:D

Antu bile Atl maçında bizi destekliyecekmiş resmen şok oldum :D ayrıca bu yapılan ayıp fenere değil Türkiye'ye yapılan bir ayıptır belki ilk defa olacak ama lille maçında Fener'i desteklicem.

Antu bile Atl maçında bizi destekliyecekmiş resmen şok oldum :D ayrıca bu yapılan ayıp fenere değil Türkiye'ye yapılan bir ayıptır belki ilk defa olacak ama lille maçında Fener'i desteklicem.

soyadasım İsmini görunce aklıma Yaser geldı keşke satmasalardı ya neguzel olurdu....:)

Ne güzel herkes Fenerbahçe'yi destekleyecek Lille'e karşı.

Turu geçeriz inşallah :ciftetelli:

Ayrıca "biz başlatmadık, onlar başlattı" mantığından kurtulalım. Az da olsa değer verdiğiniz Fenerbahçe'li vardır çevrenizde. Onları düşünürek destekleyebilirsiniz Fenerbahçe'yi.

Ne güzel herkes Fenerbahçe'yi destekleyecek Lille'e karşı.

Turu geçeriz inşallah :ciftetelli:

Ayrıca "biz başlatmadık, onlar başlattı" mantığından kurtulalım. Az da olsa değer verdiğiniz Fenerbahçe'li vardır çevrenizde. Onları düşünürek destekleyebilirsiniz Fenerbahçe'yi.

Sizde Madride karşı bizi destekleyin len :D

Biz kan davasını önlemek için çok uğraştık ama olmuyor.2008 de hiç sorunsuz bir yıl geçti,sonra yine başladılar ve biz de cevap verdik yine.

Hacı avrupa maclarında sadece dıyorum...;konudan cıkıyoruz bence.. Türkiyede nekadar çirkef taraftar olduklarını forumlardakı dengesiz yorumlarından gorebılıyorum kuşların:DTakımlarına saygıları bıle yok;Ama Fransadakı olay onlara deil bizede yapılmıstır.AMCAN DIYORUM DAYIN DIYORUM HANGI TAKIMLI BIRAZ MILETCE DUSUN BE HACI:)

Hacı avrupa maclarında sadece dıyorum...;konudan cıkıyoruz bence.. Türkiyede nekadar çirkef taraftar olduklarını forumlardakı dengesiz yorumlarından gorebılıyorum kuşların:DTakımlarına saygıları bıle yok;Ama Fransadakı olay onlara deil bizede yapılmıstır.AMCAN DIYORUM DAYIN DIYORUM HANGI TAKIMLI BIRAZ MILETCE DUSUN BE HACI:)

Onlar bizi tutacak mı?Tutmayacak.Ne faydası var o zaman?

Üst Alt