Fenerli Taraftarların CSKA Aşkı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fenerli Taraftarların CSKA Aşkı

Cevap: Fenerli taraftarların CSKA Aşkı

1978351217809845626741020706098670451563166984125n.jpg

Beyler :(

Hepsi aynı b.kun laciverti...

Kendi amcam CSKA gol attıkça sevinçten gözleri gülüyordu...

Kendi tanıdıklarım felan hepsi aynı...

Bu fenerliler genetik olarak birbirilerine çok benziyorlar...

Ama yinede küfür etmem...

Hakaret etmem...

Ama bir mallık söz konusu...

Onuda söylemeden geçemem...

CSKaydi diye hit yapanlar Galatasaraylılar değil herhalde...;)

valla kusura bakmayın ama bende cska yı tutuyodum. bu trabzonlular da şikeci 2haftaya göreceksiniz!!!

Hepsi aynı b.kun laciverti...

Kendi amcam CSKA gol attıkça sevinçten gözleri gülüyordu...

Kendi tanıdıklarım felan hepsi aynı...

Bu fenerliler genetik olarak birbirilerine çok benziyorlar...

Ama yinede küfür etmem...

Hakaret etmem...

Ama bir mallık söz konusu...

Onuda söylemeden geçemem...

CSKaydi diye hit yapanlar Galatasaraylılar değil herhalde...;)

Bunu ciddi olarak soruyorum,gerçekten bu fenerlilerin hepsi aynımı yoksa banamı öyle geliyor? Yahu sanki hepsinin beyni aynı çalışıyor.

f7den yada ****tan daha şikeci olmadıkları kesin ;)

ama onlarında şike yapmadığını göstermez. bu şerefsiz sürüleri(şike yapan tüm takımlara diyorum bunu) futbola tecavüz etmiştir. ha bi kişiye etmiş ha 70kişiye etmiş umrumda değil. bunların hepsi tecavüzcüdür. allah hepsinin belasını versin. buna trabzonda dahil. Şikeye bulaşan bütün takımlar düşmanım

bizim taraftar da cska fener maçında cska tribünlerine girip desteklemişti cska'yı. bjkliler mesela chelsea bayrakları açmış forması giyinmişlerdi :D

artık bunları aşmalıyız, bence çok doğal fenerlilerin veya bizimkilerin herhangi bir avrupa takımını maçlarda desteklemesi.

niye kansız şerefsiz demek kanınamı dokundu. bütün herşeyi sizin şerefsiz topluluk başlattı. ozaman kadar hicbirşey yoktu. en büyük baş şerefsisiniz ömer cavuşogluna sor. buraya havhavlar giremez ama sen girmişsin. hoşt bile demiyorum sana.

bizim taraftar da cska fener maçında cska tribünlerine girip desteklemişti cska'yı. bjkliler mesela chelsea bayrakları açmış forması giyinmişlerdi :D

artık bunları aşmalıyız, bence çok doğal fenerlilerin veya bizimkilerin herhangi bir avrupa takımını maçlarda desteklemesi.
bırak bu ayakları. GSLIYIM GİBİ DAVRANMA ARTIK. DELİKANLI OL FENERLİ OLDUGUNU SÖYLE!!!! BÜTÜN YORUMLARIN. FENERİ KORUMA ÜZERİNE..

m.milliyet.com.tr

Ekli dosyayı görüntüle 3354

Ekli dosyayı görüntüle 3355

Daha bir çok örnek çıkarılabilir.

Bu tip şeyleri her takım taraftarı yapmıyormu yapıyor.Ama herkes sütten çıkmış ak kaşık.Herkes giydiriyor anasını satayım..

kansız şerefsiz diyenler fotolara ve habere baktıktan sonra bir daha söylesinler o lafı..

Zırlama...

Eskiden böyle birşey yoktu...

Ta ki 1992-1993 Galatasaray-Barcelona maçı öncesinde Fenerbahçe Tribünlerinde açılan Barcelona seninleyiz pankartı çıkarana kadar...

Cumhuriyet olduğunu idda edip bölücülük yapanların burada zırlaması manidar...

bİz bunlara kÜfÜr etsek bİr mod gelİr bİzİ banlar....

https://www.gscimbom.com/forum/search.php?searchid=4219962

abi baksana her mesajı fener ile ilgili en göze batanı ise;

Bu davadan fenerin temiz çıkacağını düşünüyorum ve uefanın feneri men etmesini aleyhimize bi hareket olarak görüyorum.

Ben şunu anlamıyorum zaten kabak gibi ortada olan nedir?

Neye dayanarak...

Üst Alt