Feridun Niğdelioğlu: "Emre affedilirse, Kocaman bırakır'' - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Feridun Niğdelioğlu: "Emre affedilirse, Kocaman bırakır''

Cevap: Feridun Niğdelioğlu: "Emre affedilirse, Kocaman bırakır''

Haber yalandir kesin.. Bu adamin bir tane dogru haber yaptigini gormedim.. yakinda yalanlama yapar fb..

madem haber yalandı dün bu haberler ortaya ilk feridun tarafından atıldığında ota boka anında cevap veren fb org niye bi cevap vermedi. emre neden çıkıp birşeyler demedi anında da sonra akşama doğru özür dileyip hemen kaçtı.

bugün niye aykut ve alex madem hiç birşey olmamışsa çıkıp basın toplantısı yapıyor ve aykutta özür diliyor.

birşeyler oldu emre aykutu tokatladı sonra birileri devreye girince olayı büyüttürmediler.

Haber yalandir kesin.. Bu adamin bir tane dogru haber yaptigini gormedim.. yakinda yalanlama yapar fb..

Bu gazeteci Aziz ile kavgalı. Uzun süre tesislere bile alınmadı... Bu konuda yalan söyleyeceğini sanmıyorum.. Bu adam doğruyu söylüyor ama diğer muhabirler olayları aktarmaktan çekiniyor.

Abi emre aykutu tokatlasa affetmez herif,hiç mi gurur u olmaz bi adamın:D, hararetli bir biçimde tartısmıslardır sadece.

Aykut Kocaman: “Emre’nin özrünü kabul ettim”

15 Aralık 2011 Perşembe

Futbol Haberleri kategorisindeki haberleri görüntüle

Tüm haber kategorilerini görüntüle

Fenerbahçemiz Trabzonspor maçı hazırlıklarına, 1 günlük iznin ardından, Sportif Direktör ve Teknik Sorumlumuz Aykut Kocaman yönetiminde, bugün öğle saatlerinde Fenerbahçe Can Bartu Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla devam etti.

Antrenmandan önce Aykut Kocaman, oyuncularıyla bir toplantı yaptı. Bu toplantıda Emre Belözoğlu ve Takım Kaptanımız Alex de Souza birer konuşma yaptı. Özür dilemenin bir erdem olduğunu söyleyen Aykut Kocaman, Emre’nin özrünü tüm takım adına kabul ettiğini söyledi.

KOCAMAN: "BİR DAHA ASLA YAŞANMAYACAK"

Antrenman başlamadan önce Aykut Kocaman öğrencileriyle sahada bir toplantı yaptı. İlk olarak Bursaspor maçındaki güzel ve özverili oyun nedeniyle tüm takımı kutlayan Aykut Kocaman, bu maçta takım içinde yaşanan olaylar hakkında da konuştu. Aykut Kocaman, "Maçta oynayan oynamayan herkesi yürekten tebrik ediyorum Galatasaray maçından sonraki böylesine kritik bir maçta bu kadar iyi oynamak, sezonun en iyi oyununu oynamak bu takımın kalitesine uygun bir davranıştı. 12 yıldır antrenörlük yapıyorum, içim dışım birdir. Hayatımda ilk defa bir oyuncuyla karşı karşıya geldim. Bir daha da böyle bir şey yaşayacağımı tahmin etmiyorum. Emre ile konuştuk; özür diledi. Özür dilemek bir erdemdir. Hepinizin adına kabul ettim. Ancak bir daha asla böyle bir şey yaşanmayacak. Bu olay, benim için kapanmıştır. Galibiyet sevincini kursağınızda bıraktığımız için ben de sizlerden özür diliyorum" dedi.

EMRE BİR KEZ DAHA ÖZÜR DİLEDİ

Daha sonra söz alan Emre Belözoğlu ise, "Olayın sıcaklığıyla çok yanlış bir tepki verdim. Böyle bir tepki vermek, takım içinde böyle bir ortam oluşturmak benim haddim değildi. Bundan dolayı herkesten özür diliyorum. Hocamdan da özür diledim. Bundan sonra sıkıntı yaratan, sorun yaratan kişi ben olmayacağım. Geçen sezon hep birlikte bir yürek ortaya koyduk. Onu elimizden almaya çalıştılar. Birlik olduk, buna karşı direndik. Direnmeye de devam edeceğiz. Bir kez daha hocamdan, teknik heyetten, futbolcu arkadaşlarımdan malzemecilerden, masörlerden, tüm ekipten ve bu olaya şahit olan büyüklerimden özür diliyorum, hakkınızı helal edin, Yaptığımın farkındayım hocam. Günü kurtarmak için özür dilemiyorum. Bundan sonra da arkadaşlarıma saha içinde ve saha dışında yardımcı olabilmek için elimden ne gelirse yapacağım" dedi.

ALEX: "UNUTMAMIZ LAZIM"

Toplantıda daha sonra söz alan Kaptan Alex ise "Bizim, saha içinde olan şeyleri saha içinde bırakmamız lazım. Bence bu olayda bir iletişim kopukluğu oldu. Maçın tansiyonuyla oldu. Ben de bu tip şeyler yaşadım. Bunları unutmamız lazım. Futbolun doğasında böyle şeyler olur. Bu olayları saha içinde öldürelim, saha dışına taşımayalım" dedi. Alex’in sözlerinin ardından alkışlarla biten toplantının ardından antrenman başladı.

1 saat 40 dakika süren antrenman, koşu ve ısınma hareketleriyle başladı. 6 minyatür kaleli maçın ardından antrenman, dar alanda yapılan çift kale maçla noktalandı. Bekir İrtegün, Bireysel Oyuncu Antrenörümüz Dolu Arslan eşliğinde takımdan ayrı olarak sahada yaptığı çalışmalarla antrenmanı tamamladı. Antrenmana çıkmayan Sezer Öztürk, tedavi ve çalışmalarını tesislerde sürdürdü. A2 Takımımızın Kasımpaşa ile oynayacağı maçın kadrosunda yer alan Recep Niyaz, Berk Elitez ve Hasan Erbey de antrenmanda yer almadı.

Takımımız Trabzonspor maçı hazırlıklarına, 16 Aralık Cuma günü Can Bartu Tesisleri’nde yapacağı antrenmanla devam edecek. Antrenman, saat 18.00’de başlayacak ve sadece ilk 30 dakikası basın mensuplarına açık tutulacak.

Fenerbahçe resmi sitesi

Emre sise atacak, alexin yuzune gelecek.. Aykut gel lan kavga mi istiyorsun diyecek.. Boyle bir seyin olmasi mumkun mu yahu..Adam bildigin sallamis..

Emre sise atacak, alexin yuzune gelecek.. Aykut gel lan kavga mi istiyorsun diyecek.. Boyle bir seyin olmasi mumkun mu yahu..Adam bildigin sallamis..

işin içinde çıkarcı emre varsa olayda annesini bile görmek mümkün olabilir.

herşeyi beklenir bu çubukludan.

zamanında kaptanları jipin içinde tekmeleyen yumruklayan alpayı kaçıranlar tesislerinin etrafında panzerler ve koca bi polis ordusu bekleyen kulüpten herşey beklenir.

işin içinde çıkarcı emre varsa olayda annesini bile görmek mümkün olabilir.

herşeyi beklenir bu çubukludan.

zamanında kaptanları jibin içinde tekmeleyen yumruklayan alpayı kaçıranlar tesislerinin etrafında panzerler ve koca bi polis ordusu bekleyen kulüpten herşey beklenir.

Vallaha ben hic zannetmiyorum.. Zerre kadar inandirici degil bana gore.. Muhtemelen sozlu tartisma olmustur.. Oyle yok yumruk,yok sise sallamak felan cok komik olmus..Alexin suratina sise gelmis hic mi iz kalmaz suratinda..

Fb yi savunmak gibi gozukmesin ama basin boyle haberleri abartmayi sever. Yarin birgun bize de sallarlar boyle...

Vallaha ben hic zannetmiyorum.. Zerre kadar inandirici degil bana gore.. Muhtemelen sozlu tartisma olmustur.. Oyle yok yumruk,yok sise sallamak felan cok komik olmus..Alexin suratina sise gelmis hic mi iz kalmaz suratinda..

Fb yi savunmak gibi gozukmesin ama basin boyle haberleri abartmayi sever. Yarin birgun bize de sallarlar boyle...

abartıda olabilir doğrudur işin içinde emre yerine başka topçu olsa ihtimal vermemde

ama işte emreyi malum herkes biliyor.

Ayuktun bittiginin göstergesi Emrenin afedilisi, halen Aziz babalari yapiyor takimi.

Üst Alt