Fernandes Borsaya Bildirildi! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fernandes Borsaya Bildirildi!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Fernandes Borsaya Bildirildi!

Fernandes Carvalhal'in mallığından oynamıyor.Aurelio'nun oynadığı orta sahada Fernandes'in oynamaması komedi

İçkili antremana gelen adamı oynatmazlar tabi.Valencia 20ye alıp 2 ye sattı bu adamı.Ordan bir mallık olduğu belli zaten

Bu adamı bu kadar övenler nerde şimdi acaba?Lafta futboldan anlamıyorduk 3 ay önce Fernandese laf attık diye

Fernandes bu ligin üstünde bir oyuncu, oynamak istediği zaman kimse tutamadı ama profosyonel değil hep burdan kaybetti zaten.Guti'ye birşey diyemem ama bu adamın çabucak takıma kazandırılması lazım.

Hea öyle.

Maçın adamı seçildiği hafta adamı kesti.Aynısını Ernst'e yapmıştı senebaşında.Son dakika Kiev'de yenilen golün faturasını bu adama kesti mal.Derbiyi kaybetsin Carvahal gider.Fernandes'in oynamaması Quaresma'ya negatif etki oldu.İkisi iyi anlaşıyorlardı.

Malın yapacağı basitti aslında.Ernst'i Aurelio'nun yerine çekip Fernandes'e yer açacaktı.Sağ beke de Ekrem,Toraman birşeyler uydurulurdu.Hilbert şart değil.Ama Ernst'le Fernandes'i bir arada 2-3 maç oynatmadan dede Aurelio'ya mahkum etti ikisini de.

Yetenekli ama disiplin olamadan olmuyor reyiz.Yeni teknik direktörde gelse olacak şey aynı yine.

Fernandes bu ligin üstünde bir oyuncu, oynamak istediği zaman kimse tutamadı ama profosyonel değil hep burdan kaybetti zaten.Guti'ye birşey diyemem ama bu adamın çabucak takıma kazandırılması lazım.
Bütün oyuncularınız ligin üstündeyse takım olarak nasıl Bank Asya ayarındasınız? Oyuncularınız dandik.At gözlüğünü çıkarın artık

Bütün oyuncularınız ligin üstündeyse takım olarak nasıl Bank Asya ayarındasınız? Oyuncularınız dandik.At gözlüğünü çıkarın artık

fernandesyorum.jpg

Şu Fernandes'in değerini bilmiyorsunuz ya yazıklar olsun ne diyeyim.
renktaş bizde zaten onun stilinde melo selcuk gibi adamlar var. hücüm gücü iyi bizi ileri taşıcak adamlar lazım. beşiktaş bu adamı niye oynatmıyo sanıyosun. alemlerde geziyo adam. beşiktaşı tınlamıyo herif.

Necipe de balon demiştim diye bütün forum üstüme çullanmıştı.Şimdi Beşiktaşlılar bile Necip yetersiz diyor.O konuyuda bulmak isterdim ama bunu 2 saatte buldum zaten.Uğraştırmayın beni

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt