Fernandes de gitti!.. - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fernandes de gitti!..

Cevap: Fernandes de gitti!..

8 Verilir Bu Adama Ama 8 Versende Vermez Bu saatten sonra valencia 18m e aldılar ağır sakatlık sonrası kendisini bulması için verdiler bjk ye kendinide buluyor yavaş yavaş seneye banko oynar valenciada eğer istikrarlı gidersede iyi bir paraya satar valencia

Bas parayı al işte. Akarı kokarı yok. izledik de. Biliyoruz ne mal olduğunu. Yani malı tanıyoruz. Ver 8 bitir işi

bizim de bir fernandes imiz olsa bizim de bir hamitimiz olsa başkanım bizim nie orta sahamız yok :D

Geldiğinde hepsinden iyi diye bakıyordum (Guti hariç o benim futbol ilahım :) ) ama schuster kullanamadı adamı Tayfur'da sonlarda oynattı bjklılarda şimdi hayran :) Keşke oynatmasalardı :eek:

futboldan bir gram anlamam ama bu topcu tam bir topcu, sakalindan tut, top teknigine kadar, cok iyi maclar cikardi burda.

Benim'de begendigim bir futbolcu, ama Adali gorusecez dedi kulubuyle. Bakalim. Kalirsa guzel olur, olmassa umarim yerine Alper Potuk alinir.

Besiktas'ta kalacagini sanmiyorum ama kalirsa hatta soyle diyim bonservisini alabilirlerde mukemmel bir is cikarmis olurlar .

Üst Alt