Fernandes işi resmen bitti! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fernandes işi resmen bitti!

Cevap: Fernandes işi resmen bitti!

Moderator abimizi kizdirmayin. Istedigine inanir.

Hos bende dogru olduguna inaniyorum.

Zira mantiken bir futbolcu icin cok para harcayip az deklare etmek kimseye yaramaz, tam tersi az odeyip fiyati kabartmak birilerinin isine gelir Tabata transferinde oldugu gibi.

2,3 milyona inaniyorum ama kulaklarima inanamiyorum.

Mükemmel transfer.Özellikle son 3 maç verdiği katkı kadar olmasa bile istikrarlı bir performans verirse çok rahatlatır ortasahayı.

Bu adamı 2.3 milyon euroya aldılarsa mutlaka borsadan ihraç edilmesi lazım bjk nin. Mümkün değil. 18 milyon euroya aldıkları adamı kimse 2.3 milyon euroya satmaz. Üstüne serdar adalının açıklamaları da belli zaten. Gücümüz yok demişti. Kimseyi kandırmanın alemi yok. En az 12 vermiş olmaları lazım 8 bile inandırıcı değil

2,3 milyon ??? güldürmeyin insani. O yillik kazancidir reisin. 8 Milyondan asagi vermiyorlar diyordu..

Bu 2,3 Mio. Euro herhalde futbolcunun yüzde elli transfer haklari icin ödenmis para. Ben öyle duydum.

Elano'yu biz çok mu pahaliya sattik ? Bence 2.3 milyon euro olasi bir fiyat. Bize bu basarili hamleden dolayi tebrik etmek düser.

Üst Alt