# Fernando Muslera | Transfer Haberleri - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Fernando Muslera | Transfer Haberleri

Cevap: Chelsea'den Muslera'ya 27 Milyon Euro İddiası

taraftar baskısıyla ya da zaten fatih hoca mal değil,gider alır onuru 5 e .

sözleşme uzatma konusunda problemleri var onurun.

Kendisi gitmek istemediği sürece kalmalı. Ayrıca kendisi bizi şampiyon yaparak zaten CL'ye katılmamızı sağlayacak ayrıca şampiyonluk bonusları falan derken o dediğiniz paraya yakın bir para kazandıracak her sene. :b5:

olm, Taffarel olmasaydı biz bugun Galatasaray olmayacaktık. tamam mı ? sıradan bir kulup olacaktık.

Muslera, CL'de basarı hedefleniyorsa, OLMASI GEREKEN ISIMlerin basında geliyor. Kaleci'nin ne kadar onemli oldugunu goruyorsunuz.. biz lidersek Muslera sayesinde bu.

Muslera gibi TUTMUS bir ismi satmak, super otesi bir yonetim ahmaklıgı olur. zaten Terim akıllıysa boyle birseye karsı cıkar.

O dönem başında Dünya'nın sayılı başarılı, zeki insanlarından biri Faruk Süren vardı.

Şuan başında kim var?

Başarısız bir yönetim daha var. Muslera değil Buffon olsa da kalende fark etmez. İlerde gol atacak oyuncun yok. Yiğit'le, Emre'yle, Aydın'la CL'ye mi gideceğiz?

Gerçek ise Gözleri kapalı satsınlar bence bir kaleciye başa kimse vermez bu kadar para.Hatta 20+ her rakam olur hani..

Muslera - 100

Onur - 50

Tolga - 45

-------------------

Muslera'nın satılması, başarı oranımızı %50 oranında düşürür, CL'de de duman oluruz.

olm, Taffarel olmasaydı biz bugun Galatasaray olmayacaktık. tamam mı ? sıradan bir kulup olacaktık.

Muslera, CL'de basarı hedefleniyorsa, OLMASI GEREKEN ISIMlerin basında geliyor. Kaleci'nin ne kadar onemli oldugunu goruyorsunuz.. biz lidersek Muslera sayesinde bu.

Muslera gibi TUTMUS bir ismi satmak, super otesi bir yonetim ahmaklıgı olur. zaten Terim akıllıysa boyle birseye karsı cıkar.

abi siz gerçekte çok duygusalsınız.mazallah portekizde portoyu tutuyor falan olsak her sene sinir krizleri geçireceksiniz demekki.ya yönetim tutanını bulur.bir şakiriyi almadık diye hemen çöpe attınız yönetimi ya

Mantıklı olan -bu habere inanmasam da- satmaktır. Avrupada başarıyı hedefleyen bir takım dengeli olmalıdır, 30 milyonluk kalecin varsa 1 milyonluk kanadın olamaz. Ne zaman takımın herbir parçası mesela Selçuk ortalamasında olur, o zaman başarıda sürdürülebilirlik gerçekleşir. Tıkanıp kaldığımız yer şu ancak: 30 milyonluk kaleciyi satar bizimkiler, 10'ar milyonluk kaleci, sol kanat, sağ kanat alacağına, gene dengeyi korurlar fakat kaleciyi de 1 milyonluk yaparak. Yani mantıklı olan satmak olsa bile, bu kaynağı adam gibi kullanmayacağımız için satılmasın, Avrupada da 10 top çıkarsın Muslera, 1 atak yapalım o da gol olsun, şansımızla yürüyelim bu zihniyet devam ettikçe.

boyle bir teklif verdigini hic zannetmiyorum.hani manu verse anlarim de geadan dolayi ama cech varken chelsea teklif felan yapmaz

Muslera - 100

Onur - 50

Tolga - 45

-------------------

Muslera'nın satılması, başarı oranımızı %50 oranında düşürür, CL'de de duman oluruz.

abi sen şaka yapıyorsun bence ya.ya o kıyasladığın tolga clnin en iyi kalecisiydi gruplarda.neye göre bu kadar atıp tutuyorsun emir yapma allah aşkına

Ftw @ftw1905 Yanıtla Retweetlendi Favorilere ekle · Aç

Yalnız söyleyim Muslera haberi yalan değilmiş rakam abartılı 18-22 arası deniliyor bilgilerinize...

abi sen şaka yapıyorsun bence ya.ya o kıyasladığın tolga clnin en iyi kalecisiydi gruplarda.neye göre bu kadar atıp tutuyorsun emir yapma allah aşkına

ne atıp tutması yahu. herkes izliyor macları, Tolga'nın nasıl bir kaleci oldugunu biliyorum, bu forumda'da baslıgını ilk acan benim. Muslera baska bir boyutun kalecisi. Tolga Muslera'lardan degil. Muslera Schmeichel'ların sınıfına ait. Bunu goremiyorsanız, ben bisey demem zaten.

Muslera kesinlikle satılmamalıdır, yıllar boyu GS'nin kalesini korumalıdır. Bizim yonetim oradan gelen parayı duman eder, bir halt yapamaz o parayla.

Bosu bosuna Muslera gitmis olur. aklınızı kullanın.

allahim 27 milyon ne deme :SS: süper para

ama bir taraftanda MUSLERA bee :(

tam bir muamma cik isin icinden cikabilirsen :confused:

Gözümüzü para bürümesin, bazı oyuncuları satmamak gerekir. Barca Messi'ye 150 milyon euro'luk teklif gelince kabul edecek mi? Ya da Valdes'e gelse? Real Casillas'ı satar mı? Hiç gerek yok böyle fantezilere, ileriye dönük başarı ve istikrar istiyorsak satmamalıyız. İsterlerse 50 versinler. Muslera candır can, koca bir kedi.:ask:

Üst Alt