Fernando Torres Chelsea'de - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fernando Torres Chelsea'de

Cevap: Fernando Torres Chelsea'de

Drogba'nın maksimum iki senesi var zaten.Yaşlanıyor.Chelsea seneye Augero işini de bitirir.

drogba dünyanın en güçlü forvetlerinden biri. torres ise en teknik. inanılmaz iyi bir ikili olurlar

Cevap: Torres Chelsea de

Bu hiç olmadı be.Bakalım You Will Never Walk ALone dövmesini hangi yüzle taşıyacak El Nino?

url

Afedersiniz ama Dünyanin en iyi 5 forvetlerden biri olan adamdan bahsediyoruz, Liverpool gibi, yerle bir olan bir takimda harcaniyordu kac yildir ...

Gec bile gitti, daha gecen sene ayrilmaliydi ..

Lfc taraftarına Allahtan sabır diliyorum. Bazıları abartmış forma falan yakmış. Futbolun içinde olan şeyler bunlar. Bu kadar tepki göstermemek lazım.

üzüldüm Liverpoollu tores olarak kalsaydı keşke.Ama çok kötü kadrosu Liverpoolun.başarı uzun süre uğramaz onlara.

Ayrica bir dönem Essien, Malouda, Drogba gibi kaliteli transferler yapan Chelsea, bu sezon Ramires gibi dandik bir adama 22 milyon € + Torres'e 58 milyon € vererek transfer politikasinin ne kadar kötü hale geldigini bizlere gösteriyor.

Torres bu yahu Torres. Tamam formsuz olabilir fakat formda olduğu zaman Dünyanın en iyi forvetleri arasındadır. 2-3 sene öncesine gidin bir, Liverpool'un Şampiyonlar Liginde estirdiği seneye. Şahane bir performans ortaya koymuştu. Hep mi formsuz kalacak? Mutlaka eski performansına kavuşacaktır. Liverpool gibi, berbat bir sezon geçiren takımdan da ayrılması iyi oldu. Chelsea'de eski performansına ulaşacağını düşünüyorum ben.

Üst Alt