# Fernando Torres | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

# Fernando Torres

fernando-torres-chelsea-everton_2947035.jpg

Hızlı,Çalım Atabiliyor,Tecrübeli Kısacası takımdaki bütün forvetlerden katlarca kez üstün. piyasa değeri 19 milyon euro.

Ilk macta hatirliyorum. Kaleye gidiyordu, Semih omuz atip düsürmeye calisti. Banamisin demedi adam. Ikili mücadelelerde cok güclü bir de.

dostum hiç izledinmi torresi?

bizim sence skor üretemememiz burak drogba yüzündenmi yoksa kaçırdıkları goller mi ?

ben sana söyliyim.pozisyon üretememiz.top orta saha oyuncularına gelince takım tıkanıyor eğer katı defans var ise karşımızda.

şimdi top bizde olunca buraka atılan her topu kaybediyoruz.drogba ise ara ara oynarsa top dağıtıp varyasyonlara giriyor.

şimdi diceksinki akhisar bursa maçında 6 nasıl attık.adamların defansı cok acık verdi.zaten öne geçince yenilmiyoruz kolay kolay en kötü berabere kalıyoruz..önemli olan 2-0 yenikken durumu lehimize çevirmek.böyle durumlarda işte torres,benzema gibi topcular oyuna giriyor ve takım top tutmaya başlıyor ve pozisyon bulmaya başlıyor

capiche ?

dostum hiç izledinmi torresi?

bizim sence skor üretemememiz burak drogba yüzündenmi yoksa kaçırdıkları goller mi ?

ben sana söyliyim.pozisyon üretememiz.top orta saha oyuncularına gelince takım tıkanıyor eğer katı defans var ise karşımızda.

şimdi top bizde olunca buraka atılan her topu kaybediyoruz.drogba ise ara ara oynarsa top dağıtıp varyasyonlara giriyor.

şimdi diceksinki akhisar bursa maçında 6 nasıl attık.adamların defansı cok acık verdi.zaten öne geçince yenilmiyoruz kolay kolay en kötü berabere kalıyoruz..önemli olan 2-0 yenikken durumu lehimize çevirmek.böyle durumlarda işte torres,benzema gibi topcular oyuna giriyor ve takım top tutmaya başlıyor ve pozisyon bulmaya başlıyor

capiche ?

Torres'i 10 senedir izliyorum bence sen de bir izle..

Bizim gol üretemememiz Burak'ın takımı ve özellikle Sneijder ve Drogba'yı bozmasından kaynaklanıyor.Adamla pas alışverişi yapamıyorsun kı..

Benim söylediğim pivot santraforluk özellği Torrse'te yok.Ha güç,hız,dayanıklılık,gol bölgelerinde bulunabilme özellikleri ile dünyanın sayılı golcülerinden.Ama bence bir takım için golcüde olması gereken en önemli özellik pas alışverişinde bulunması.Bana caps ya da görüntü ile cevap vermessen fikir beyan edersen sevinirim.İyi forumlar..

Üst Alt