Ferudun Tankut: "Tudor, 150 bin Euro'ya serbest kalır" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ferudun Tankut: "Tudor, 150 bin Euro'ya serbest kalır"

Bu konudaki onceki fikrimi degistiriyorum . Ben de etik su bu demistim . Ama dusunuyorum simdi de , o sozlesme maddeleri neden yapiliyor , takim kotu giderse antrenoru kovdugunda onun hakkini korumak , antrenor daha cazip teklif alirsa da klubun ona guveninin karsiligini bir olcude verebilmek icin

Rikoyu kovunca kalan parasini almayacak mi ? E tudor da ayrilirsa karabuk hem odemeleri kesecek , hem de uzerine para alacak , o parayla da rahatlikla antrenor bulabilir

Eger sen tudor dan cok umutluyduysan o zaman ongorude bulunup 2 milyon euro koyacaksin . 150 bin dolar deger bictiysen , sen kovdugunda adam 150 bin euro ya kapiya konacaksa , o da giderken sana o kadar oder.

alinir alinmaz ayri ama etik dusuncemi degistirdim

Gözünden de bişey kaçmıyo bakıyorum

TapaTalK

Ya aslında sana katılıyorum biraz rolleri değişmiş gibi olacağız da,hiçbir kilit maçı kazanamadık bu sezon,Kayseri maçı artık alırız lan herhalde diyordum onda bile mağlubiyet aldık.Bu sezon da mağlup olma huyumuz çıktı başımıza.Puan kayıplarını beraberlik olarak da değil,direk mağlup olarak yapıyoruz.5 mağlubiyetin 2'sinde berabere kalsaydık derbiye liderlik iddiası ile çıkabilirdik bütün olumsuz ortama rağmen.Şimdi bana göre bitti şansımız,matematik olarak elbette sürer daha ancak psikolojik olarak çöktük.Dün öyle ruhsuz öyle iptidai bir futbol vardı ki sahada,kahroldum.Mıy mıy mıy yana pas geriye pas en ufak bir baskı tempo yoktu.Kayseri 87. dakikaya kadar istediği gibi yönlendirdi oyunu ve 3 puanı aldı.

BvJGg9.jpg

Ya aslında sana katılıyorum biraz rolleri değişmiş gibi olacağız da,hiçbir kilit maçı kazanamadık bu sezon,Kayseri maçı artık alırız lan herhalde diyordum onda bile mağlubiyet aldık.Bu sezon da mağlup olma huyumuz çıktı başımıza.Puan kayıplarını beraberlik olarak da değil,direk mağlup olarak yapıyoruz.5 mağlubiyetin 2'sinde berabere kalsaydık derbiye liderlik iddiası ile çıkabilirdik bütün olumsuz ortama rağmen.Şimdi bana göre bitti şansımız,matematik olarak elbette sürer daha ancak psikolojik olarak çöktük.Dün öyle ruhsuz öyle iptidai bir futbol vardı ki sahada,kahroldum.Mıy mıy mıy yana pas geriye pas en ufak bir baskı tempo yoktu.Kayseri 87. dakikaya kadar istediği gibi yönlendirdi oyunu ve 3 puanı aldı.
Şu an ki pozizyonda şampiyonluk sadece hayal ve şampiyonluk umutları aşılamak sadece hayal ticareti olur..

Ancak teknik adam değişikliği ile 14 maç bi hava yakalanırsa şansa bi umut olabilir. Yeni hocayı görmek lazım önce

TapaTalK

Üst Alt