Haber - Feyyaz Uçar'dan TFF'ye: "Siz nasıl Semih Kılıçsoy'u Ümit Millî Takım'a gönderirsiniz?" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Feyyaz Uçar'dan TFF'ye: "Siz nasıl Semih Kılıçsoy'u Ümit Millî Takım'a gönderirsiniz?"

Genç yerli bir yetenek çıktığında onu sırf rakip takımda oynuyor diye aşağılamak bana komik geliyor. Aynısı Arda Güler örneğinde de var. Yapmayın arkadaşlar taraftarlık bu değil. Ben her hafta Real Madrid maçı izliyorum Arda oynar mı diye. Çocuğa yapılan muamele saçmalık bunu kabul edelim.
Ne alaka? Semih ne yaptı yahu? Emin Bayram Belçika'da harikalar yaratıyor milli takıma çağrılmadı kim yangın yaptı. Erencan Yardımcı çağrılmadı bu sezon Semih'ten daha çok katkı yaptı takımına oyun içinde. Eren Dinkçi milli takıma çağrılmadı gördüğüm kadarıyla yangın yapan var mı? 2- 3 ay az biraz top oynayan adamı hemen yıldız yapma işlerinden vaz mı geçsek acaba ülkece? Bu yapılan o oyunculara da zarar.

Ne alaka? Semih ne yaptı yahu? Emin Bayram Belçika'da harikalar yaratıyor milli takıma çağrılmadı kim yangın yaptı. Erencan Yardımcı çağrılmadı bu sezon Semih'ten daha çok katkı yaptı takımına oyun içinde. Eren Dinkçi milli takıma çağrılmadı gördüğüm kadarıyla yangın yapan var mı? 2- 3 ayaz biraz top oynayan adamı hemen yıldız yapma işlerinden vaz mı geçsek acaba ülkece? Bu yapılan o oyunculara da zarar.
Ben semihin harika bir oyuncu olduğu kanıtladığını söylemedim ama çok iyi bir potansiyel olduğunu bence kanıtladı. Sadece sırf rakip takımın oyuncusu diye genç bir yeteneği kötülemek bana komik geliyor.

Zaten ümit takıma gitme kararının ben oyunculuğu ile alakalı olduğunu da düşünmüyorum Feyyaz boş boş konuşuyor. Büyük ihtimal şu an ümit milli takımın eleme oynuyo olmasından dolayı orada ihtiyaç duyuldu. Bana göre saçma olan TFFnin bu işi becerememiş olması. Sen ümit milli takımında eleme oynuyorsan ve bu çocuğa ihtiyacın olduğunu düşünüyorsan en baştan oraya al. Çocuk bir heves milli takımı gidip maçtan bir gün önce ümit milliye gönderilmesi çocuk için çok heves kırıcı olmuştur ben bunu söylüyorum.

Ben semihin harika bir oyuncu olduğu kanıtladığını söylemedim ama çok iyi bir potansiyel olduğunu bence kanıtladı. Sadece sırf rakip takımın oyuncusu diye genç bir yeteneği kötülemek bana komik geliyor.

Zaten ümit takıma gitme kararının ben oyunculuğu ile alakalı olduğunu da düşünmüyorum Feyyaz boş boş konuşuyor. Büyük ihtimal şu an ümit milli takımın eleme oynuyo olmasından dolayı orada ihtiyaç duyuldu. Bana göre saçma olan TFFnin bu işi becerememiş olması. Sen ümit milli takımında eleme oynuyorsan ve bu çocuğa ihtiyacın olduğunu düşünüyorsan en baştan oraya al. Çocuk bir heves milli takımı gidip maçtan bir gün önce ümit milliye gönderilmesi çocuk için çok heves kırıcı olmuştur ben bunu söylüyorum.
Potansiyeline kimsenin bir şey dediği yok ama o kadar oyuncu çağrılmadığı halde ki onların da Semih'ten aşağı kalır yanları olduğunu düşünmüyorum bir şey yokken bunda bu kadar yaygara kopması anlamsız. Bu olay ilk olan bir şeyde değil daha önce bir çok kez olmuş bir şey. Bir de Barış ile karşılaştıranları görüyorum ki komedi gibi. Semih'in hala çok toy olduğunu görmek için de futbol uleması olmaya gerek yok. Semih evet potansiyeli olan bir oyuncu ama şu an kendisine yakın ve biraz sert oynayan herhangi bir takıma karşı varlık gösteremedi. Sakatlığı olan Kaan'a karşı bile üstünlük kuramadı kanatta oynarken.

Her dönem her futbolcunun başına gelebilecek bir durum konu edilecek bir muhabbet değil tamamen Bjk'nin senelerdir süregelen mağduriyetten ekmek çıkarır mıyız mevzusudur.

Okumadım da anladığım kadarıyla Ümit Milli de eleme maçı varken A Milli de hazırlık maçı. Ümit Milli maçı daha değerli gibi geldi de menajerlik iddiaları falan korkunç

bizim ülkede milli takım kadrosu bile savaşa dönüşüyor. Semih'in alınıp alınmamasını Galatasaray lobisine bağlıyor adamlar

sosyal medya öncesi ülkede bu kadar akıl hastası olduğunu bilmiyordum

Barış Alper YILMAZ gibi bir makineyle Semih Kılıçsoy gibi bir yeteneği ancak Beşiktaş'lılar bir tutardı. BAY ile ikisi bir mi yahu ? Hele durun çocuk bir kendini göstersin. Bütün büyük maçlarda kayboldu Semih.

Milli takımda santrofor eksikliği var, kanatlardan santrafor yaratacağına orjinal santrafor oynatılmasını semihin kalmasını isterdim ama fazla büyütmeye gerek yok, daha bir kaç aydır top oynuyor onun dışında klasik 8taş ezikliği, mağdur olduk diye ilgi arıyorlar.

Bizim bir oyuncumuzun başına gelse tepki veriridk. Burada sorun yok. ancak bunu federasyon-kulüp kavgasına çevirmek çok saçma. yine bir genci şişirip şişirip sonunda kaybolup gidecek. umarım öyle olmaz. Şimdi Semih'in psikolojisi şöyle: Ben çok iyiyim, bana haksızlık yapılıyor, arkamda kulübüm var vs...

Bu kafa yapısıyla bir arpa boyu yol alamayız. Yarın maçta oynayan forvet oyuncuları çok iyi oynarsa ne diyeceksiniz?

Üst Alt