FIBA basketbolu mu NBA basketbolu mu ? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

FIBA basketbolu mu NBA basketbolu mu ?

Cevap: Hangi Basketbol size daha çok keyif veriyor?

Avrupanin takimlari NBAin takimlarini neden yenemiyor ozaman cogu zaman?

Her ikisinide izlerim. Ama sovda olacak Basektbolda az. Onun icin kesinlikle NBAyi tercih ederim.

Nba.Avrupa basketbolu şova dayalı olmayan veya çok daha iyi savunma yapılan bir organizasyon olabilir ama ben zaten hem müthiş savunma yapan üstüne müthiş üç tane süperstar barındıran bir takımı takip ediyorum Nba'de,o yüzden Nba.

NBA diyorum.

Bu arada bu şık saçma değil mi?

"Avrupa (Eurleague, Avrupa ve Dünya Basketbol Şampiyonaları)"

Avrupa yazmışsın sonra parantez içinde dünya basketbol şampiyonaları yazmışsın.

Dünya basketbol şampiyonaları sadece Avrupayı mı kapsıyor?

Dünya basketbol şampiyonaları Avrupa basketbolu formatında oynanıyor panpa :) saha ölçüleri, pota yükseklikleri, oyun süresi vs vs.

Avrupa basketbolu bana daha çok keyif veriyor

milli takımda milli duygulardan dolayı heyecan yaşıyorum ama nbade basketbol heyecanı yaşıyoruz. bu yüzdden nba

2006da Amerika İverson-Lebron-Kobe ve tüm yıldızların olduğu kadroyla Yunanistandan 20 fark yemişti.

NBA izlemek icin her gece sabahlaman gerekiyor , izlemem. özetleri falan takip ederim sadece.

Türkiye Ligi cok iyi.

En çok Augustus'un maçlarından keyif alıyorum.

Onun dışında Euroleague'i daha çok severim NBA'den

2006da Amerika İverson-Lebron-Kobe ve tüm yıldızların olduğu kadroyla Yunanistandan 20 fark yemişti.

2006da o dediğin yıldızlardan hiç biri yoktu dostum karıştırdın heralde 2008 Pekin Olimpiyat olmasın o :) (orda da AI yoktuda neyse)

2006 daki kadro takım olarak çok uyumsuzdu ve isteksik gelmişlerdi zaten finale kadar bile zor çıkmıştı ABD.. 2008 Olimpiyat malum...

2006da o dediğin yıldızlardan hiç biri yoktu dostum karıştırdın heralde 2008 Pekin Olimpiyat olmasın o :) (orda da AI yoktuda neyse)

2006 daki kadro takım olarak çok uyumsuzdu ve isteksik gelmişlerdi zaten finale kadar bile zor çıkmıştı ABD.. 2008 Olimpiyat malum...

[video=youtube;_D1WjZV50Lo]https://www.youtube.com/watch?v=_D1WjZV50Lo[/video]

Lebron varmış yazdıklarının içinde.. Ama bu hiçbirinin Pekindeki ciddiyette oynamadığı gerçeğini değiştirmez.. Sonuçta basketbol bir takım oyunu tabiyki takım olmadan maç kazanılmaz, tabii burda bu jenerasyonun Avrupada ilk oynayışınında etkisi vardır mutlaka fakat 2008de abd takımı çok daha ciddiye aldı işi ve tamamen takım oyunu oynamıştı..

Tabi ki NBA.

biraz sacma gibi geldi soru bana. "Hangi Futbol size daha cok keyif veriyor?Sampiyonlar Ligi mi yoksa Türkiye Sike Ligi mi?" gibi geldi..

Nacizane Fikrim.

Keyif dersek NBA. Heyecan dersek milli takımımızın katıldığı her turnuva :)

Üst Alt