Fiba Erkekler Eurocup | Galatasaray C.C. 87 - 80 Banca | 12 Ocak |Son 16'dayız... - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fiba Erkekler Eurocup | Galatasaray C.C. 87 - 80 Banca | 12 Ocak |Son 16'dayız...

Cevap: Fiba Erkekler Eurocup | Galatasaray C.C. 87 - 80 Banca | 12 Ocak |Son 16'dayız

Yabancı oyuncularımızı bir seneden fazla kadroda tutsak çok güzel olacak.2-3 yerli transferle şampiyonluğa oynarız gelecek sene.

Cevap: Fiba Erkekler Eurocup | Galatasaray C.C. 87 - 80 Banca | 12 Ocak |Son 16'dayız

Güzel bir sonuç son 16

Tebrikler

helal olsun demiştim alırız diye

ASLAN Yürekliler'e tebrikler.ASLAN gibi oynadık.Herkese gerçekten bravo.

B_9bd097fc086abf8e42c9dc241b988f96.jpg

Aslan Yürekliler!

Unics Kazan

Valencia

Hapoel Jerusalem

Galatasaray Cafe Crown

Zor grup oldu özellikle Valencia ve Kazan kupanın favorilerinden ama içeride dolu salonda üç maçıda kazanıp deplasmanda tek galibiyetle belki onada gerek duymadan çıkarız inşallah.

Salondaydım güzel bi maç oldu bi ara geri düştük ama maci bırakmadık. Sahadakiler ve tribündeki az kişi birlik olduk ve desttegimizi sürdürdük... Helal olsun diyorum son 16 dayız

bakalım neler bekliyor bizi...

Aranizda bilen arkadaslar var mi? Neden biz genellikte yabanci oyunculari 1 sene sonra yolluyoruz? Umarim Jasaitisi felan yollamayiz seneye.

Galatasaray Tv tekrarını verecek mi acaba ?

Unics Kazan

Valencia

Hapoel Jerusalem

Galatasaray Cafe Crown

Zor grup oldu özellikle Valencia ve Kazan kupanın favorilerinden ama içeride dolu salonda üç maçıda kazanıp deplasmanda tek galibiyetle belki onada gerek duymadan çıkarız inşallah.

Hapoel'e bu grupta her takım 20 sayı fark atar.3 takım arasında geçecek mücadele.Gruptan çıkacaz inşallah.

Hapoel'e bu grupta her takım 20 sayı fark atar.3 takım arasında geçecek mücadele.Gruptan çıkacaz inşallah.

Hapoel kağıt üzerinde en zayıf takım fakat kendi sahasında öyle değil.İki sene önce Beşiktaş'ı kendi sahasında 15 sayı ile yenip deplasmanda 20 sayı ile yenilmişlerdi.Bence Hapoel'de işin içinde ama asıl nokta bizim takım kupada devam etmek istiyor mu yani lig mi kupa mı bu daha önemli.

Hapoel kağıt üzerinde en zayıf takım fakat kendi sahasında öyle değil.İki sene önce Beşiktaş'ı kendi sahasında 15 sayı ile yenip deplasmanda 20 sayı ile yenilmişlerdi.Bence Hapoel'de işin içinde ama asıl nokta bizim takım kupada devam etmek istiyor mu yani lig mi kupa mı bu daha önemli.

Bana kalırsa suanki konumdan dolayı lig daha önemli fakat avrupa yapacagımız bir başarıda iyi gelir hem bize hem kulube...

Bu grup gerçekten zor ama Galatasaray'ın oldugu yerde başarı herzaman vardır.

Bu gruptan cıkıcaz hertürlü diye düşünüyorum

Bana kalırsa suanki konumdan dolayı lig daha önemli fakat avrupa yapacagımız bir başarıda iyi gelir hem bize hem kulube...

Bu grup gerçekten zor ama Galatasaray'ın oldugu yerde başarı herzaman vardır.

Bu gruptan cıkıcaz hertürlü diye düşünüyorum

Şimdi şöyle birşey var bizim lig sıralamasıyla bir sonraki sene Avrupa Kupası'na katılmamız imkansız gibi hatta yok.Yabancı oyuncularda kendilerini göstermek için Avrupa'yada ağırlık vereceklerini düşünüyorum ama bunun için rotasyon lazım,bizimkiler herhalde Efes'in elenmesini bekliyorlar Santiago'yu almak için bir de dün gazetede vardı Ersin Görkem haberi eğer bu da olursa Jasaitis'i dinlendirecek adamıda bulmuş oluyoruz.Yani iki kulvardada gitmek için transfer lazım tamam takım müthiş mücadele ediyor ama nereye kadar.

Üst Alt