Fifa 11 PS3 Online Turnuvasi! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fifa 11 PS3 Online Turnuvasi!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Fifa 11 PS3 Online Turnuvasi!

simdi oynamak isteyenler beni eklesin, ben bu isler nasil yapiliyor bilmiyorum, bu yüzden siz ekleyin diyorum.

10-15 dk sonra tv nin basina geciyorum.

oynak bir, iki mac

arkadaslar simdi nasil olacak turnava? eleme usulu mu yoksa 4 lu grub falan mi? tayfun kardes acikla da bilelim lutfen. sabirsizlaniyorum da banaa hollandada rakip cikmadi bakalim turkiyede durumlar nasilmis

Daha önce aciklamistim zaten.

Ama birdaha.

Yarin Kuralari cekiyorum.Aksam Türkiye Saati 5 ile 8 arasi.

16 takim eder 4 kere 4 grup.

Ilk Hafta = Ilk 3 mac

Ikinci Hafta = Rövanslar

Ilk iki takim tur atlar.

Ceyrek Final:

1 Hafta = Ilk Mac ve Rövans

Yari Final:

1 Hafta = Ilk Mac ve Rövans

Final: Cumadan - Pazara kadar oynanacak.

Maclar 6 dakikaya ayarli olacak.

Macin skorunu biri yazip,digeri onayladiktan sonra ekliyecem skorboarda.

Turnuva: Cuma Aksami baslar ve diger Cumaya kadar Ilk 3 mac oynancak.Sonra ikinci etap baslar.

baska hangi alternatifler var?

Onu ayarlayan ben degilim. Sadece bir öneriydi.

arkadaslar simdi nasil olacak turnava? eleme usulu mu yoksa 4 lu grub falan mi? tayfun kardes acikla da bilelim lutfen. sabirsizlaniyorum da banaa hollandada rakip cikmadi bakalim turkiyede durumlar nasilmis

Champions League husulü olucak. Dedigini diger Hollandalı arkadas duymasın (Mehmet Oguz) :asd:

eyvallah, demekki cuma gunu ilk mac. turkiye saati ile 5-8 arasi cok kotu be abi. 8-11 yapsan daha iyi olur

Maclar olabildigince gec olsun. Cumartesi en erken 7:30 yani Türkiye saati ile gece 2:30'da evde olabilirim.

seçilen takımı başkası seçemiyo birdaha :p mesela ben tottenham ile oynamak istiyorum ama seçmşi biri :p

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt