FIFA 12 | GSC Pro Club - Sayfa 33 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

FIFA 12 | GSC Pro Club

Cevap: FIFA 12 | GSC Pro Club

selam beyler ..

fifa 12 'yi ps3'de online iddiali oynayan biri varsa aranizda buyursun ; tugrulinho25

not ; sadece cok iddiali olanlar eklesin :coffee:

:lol:

Beyler, tam olarak neyden bahsediyorsunuz? Ona gore katilacagim.

Bu arada ps3'de online FIFA12 oynayanlar varsa soylesin, kapisiriz => GercekSevgi1905 ekleyin ...

bu gece pro da akalım diyorum pro severler .. umarım kolayca teşkilatlanırız .. yeni katıla arkadaşlarada pro açmaları ve bana haber vermeleri beklenmektedir.

Benim istatistiklerim ne olm senin oradaki gollerin çoğu ya frikikten ya benim akıl dolu asistlerim ile gol oldu :asd:

serdar seni son yaptigimiz iki macta ne hale soktum ama demi?))))

mehmetle en son 3 hafta önce falan yaptik, ama onulada yaptigim son maclarda sans tanimadim herife.

murat ile yaptigim son maclarda gene fena degildim, kupada 3 puan önde sanirim murat ama.

birtek mesut kaldi, onun da zamani gelecek.

bu arada birinci ligde baglanti yuzunden 2 macta sifir cektim, yok böyle bir sans. iki kere baglantim gitti yahu macin ortasinda, bir keresinde öndeyken birde.

üstelik birince ligde ligde kalabilmek icin 14 puana ihtiacin var, sampiyon olmak icin ise 20.#

tabi dogal olarak düstüm 2. lige

serdar seni son yaptigimiz iki macta ne hale soktum ama demi?))))

mehmetle en son 3 hafta önce falan yaptik, ama onulada yaptigim son maclarda sans tanimadim herife.

murat ile yaptigim son maclarda gene fena degildim, kupada 3 puan önde sanirim murat ama.

birtek mesut kaldi, onun da zamani gelecek.

Tebrikler Salman o maçlarda çok iyi oynadın ben de dönem dönem çok kötü oynuyorum istediğim hiç bir şeyi yapamıyorum neden bilmiyorum :) Ama tabii ki bu senin performansını gölgelemez çok iyi oynadın o maçlarda :)

Üst Alt