FIFA 12 | GSC Pro Club - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

FIFA 12 | GSC Pro Club

Cevap: FIFA 12 | GSC Pro Club

Bilinmeyecek ne varki.

Sahaya cikip, topunu oynayacaksin. Pozisyonuna sadik kalmaya calisacaksin fln filan. Top bana geldimmi araya kacacaksin, cünkü benim nezaman öldürücü pasi cikaracagim belli olmaz. Zaten takim 10 Numara fiskiriyor, bolca ara pasi atariz.

Barca gibiyiz mübarek :D

Kendi adamini yapiyorsun iste. Süratini, vücüdunu fln filan.

Sonra bu adamla mac oynadikca adam gücleniyor, daha iyi oluyor.

Bizde simdi Takim kurduk. Bu oyuncuyla takimin bir parcasi oluyorsun iste. 11 kisi oynayabiliyorsun, herkezi kendini kontrol ediyor.

Ayni böyle rakiblere karsi oynuyorsun :)

Mahir, bu mesajim sana renkdas :asd:

Mahiiir. Mesaja gel.

Bilinmeyecek ne varki.

Sahaya cikip, topunu oynayacaksin. Pozisyonuna sadik kalmaya calisacaksin fln filan. Top bana geldimmi araya kacacaksin, cünkü benim nezaman öldürücü pasi cikaracagim belli olmaz. Zaten takim 10 Numara fiskiriyor, bolca ara pasi atariz.

Ben adamin boyunu 163-166 arasi yaparsam acceleration 93-94 oluyor, o zaman bolca ara pasi atarsiniz bana :)

ya tamam da benim daha henüz oyuncum da yok, yani bana ilk baslarini biraz anlatin, bu oyuncuyu yaparken nelere dikkat etmeliyim...gelistirme nasil oluyor. yoksa hali hazirda bir oyuncu var mi? anlayacaginiz ben pro hakkinda hic bir bilgiye sahip degilim :D:D

Bilinmeyecek ne varki.

Orta Sahada ben ve sen Xavi - Iniesta gibiyiz mübarek :asd:

Siz Pro yaparken kendinize benzeyen promu yapiyonuz, yoksa hayalinizdeki futbolcuyumu.

Ben kendime benzeyeni yapiyorum hep.

Üst Alt