FIFA 13 (PS3/Xbox 360/PC) - Sayfa 522 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

FIFA 13 (PS3/Xbox 360/PC)

Birazcık zorlarsam şöyle bir "yedek" kadro kurabilirim gibi:

n28Qdmy.jpg

Kursam mı ki? :ka25:

Schweinsteiger oyunda fiyat/performans olarak kötü H/H workratelerin bunda etkisi var tabi. Ben hala 3-5-2 oynuyorum İlkay'ı defansif orta saha olarak kullanıyorum ve gayet memnunum onun için önerdim.

İlkay'ı ben de denedim de 3-5-2'de CDM olduğundan defansif orta saha olarak sırıtmaz. Ama burada CM olacağından H/M workratei yüzünden ileri gider devamlı, arada bi geri gelir.

Ben de H/H workrateli hiçbir oyuncuyu sevmem normalde ama oraya en uygun o gibi. Para birikirse TOTS Castro'yu da düşünebilirim. M/M ve 80 Defending.

İlkay'ı ben de denedim de 3-5-2'de CDM olduğundan defansif orta saha olarak sırıtmaz. Ama burada CM olacağından H/M workratei yüzünden ileri gider devamlı, arada bi geri gelir.

Ben de H/H workrateli hiçbir oyuncuyu sevmem normalde ama oraya en uygun o gibi. Para birikirse TOTS Castro'yu da düşünebilirim. M/M ve 80 Defending.

Bilmiyorum hiç Jones ile oynadın mı ama fena bir oyuncu değil hem ucuz hem de defansif anlamda sağlam. Yüksek aggression var herifte. Arasıra golde atar.

Fiyat. :D 200bin civarı. :D

Farklı bir kadro da kurabilirim ama, belli olmaz. 4-3-2-1 olacağı kesin ama.

Veya Robben yerine başka önerebileceğin bi oyuncu var mı PC fiyatıyla 950k ve altına? Ofans oyuncusu.

Yuh o kadar mi PS3'de en son bir kac ay önce almayi düsünüyordum 40-50 K civariydi. Robben yerine TOTS Farfan al coins yetiyorsa. Ben NIF Farfan'i bayagi begeniyorum herhalde TOTS yardiriyordur tabi Farfan ile oynamayi seviyorsan. Cok kaliteli ortalari var. Ayrica Jones ile beraber oynatabilirsin. Gomez yerine baska forvet sart tabiki. IF Pizarro'dan baska secenekte yok gibi. Sürat disinda bir forvet oyuncusunda olabilecek her türlü meziyet var. SIF Błaszczykowski olabilir, forvete Aubameyang, CM TOTS Javi Martinez biraz pahali olabilir ama muazzam defans yapiyordur büyük ihtimal strength 99.

Yuh o kadar mi PS3'de en son bir kac ay önce almayi düsünüyordum 40-50 K civariydi. Robben yerine TOTS Farfan al coins yetiyorsa. Ben NIF Farfan'i bayagi begeniyorum herhalde TOTS yardiriyordur tabi Farfan ile oynamayi seviyorsan. Cok kaliteli ortalari var. Ayrica Jones ile beraber oynatabilirsin. Gomez yerine baska forvet sart tabiki. IF Pizarro'dan baska secenekte yok gibi. Sürat disinda bir forvet oyuncusunda olabilecek her türlü meziyet var. SIF Błaszczykowski olabilir, forvete Aubameyang, CM TOTS Javi Martinez biraz pahali olabilir ama muazzam defans yapiyordur büyük ihtimal strength 99.

Farfan'ı düşündüm de ben daha çok içeri kat etmeyi seviyorum kanatlarla, Farfan bunu da yapabilir aslında ama hybrid yapma seçeneği çok olmuyor. :D

Robben'ı deneyeceğim büyük ihtimalle, bakalım. :ka25:

Üst Alt