FIFA 18 Ana Konu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

FIFA 18 Ana Konu

Aslında oynanış olarak PES'te iyi oyun ama içerik yönünden PES'in hiçbir şeyi yok.Menüler olsun modları olsun tam bir atari oyunundan hallice. İnsan biraz birşeyler koyar.Myclup modu çok kötü mesela FİFA'dakine göre.Fifa'da FUTta bir sürü şey yapabiliyorsunuz ama peste sadece top çevir gitsin olay bundan ibaret.Ama fifanın da şu momentumu çok can sıkıcı arkadaş. Orada da oyun oynadığını anlamıyorsun.

Aslında oynanış olarak PES'te iyi oyun ama içerik yönünden PES'in hiçbir şeyi yok.Menüler olsun modları olsun tam bir atari oyunundan hallice. İnsan biraz birşeyler koyar.Myclup modu çok kötü mesela FİFA'dakine göre.Fifa'da FUTta bir sürü şey yapabiliyorsunuz ama peste sadece top çevir gitsin olay bundan ibaret.Ama fifanın da şu momentumu çok can sıkıcı arkadaş. Orada da oyun oynadığını anlamıyorsun.

renktaş geçen pesin ücretsiz myclub versiyonunu indirip 2-3 sezon oynadım klasmanlarda

iyi futbolcun varsa her orta-kafa gol veya tehlike oluyor, en son fifa 14te vardı böyle bir dangalaklık, bi de korneri kalecinin üstüne doğru yönlendirip ronaldoyla kalecinin üzerinden kafa vuranlar falan var tam kanaserlik oyun

fifada momentum var haklısın ama bu kadar büyük buglar olduğunu düşünmüyorum

renktaş geçen pesin ücretsiz myclub versiyonunu indirip 2-3 sezon oynadım klasmanlarda

iyi futbolcun varsa her orta-kafa gol veya tehlike oluyor, en son fifa 14te vardı böyle bir dangalaklık, bi de korneri kalecinin üstüne doğru yönlendirip ronaldoyla kalecinin üzerinden kafa vuranlar falan var tam kanaserlik oyun

fifada momentum var haklısın ama bu kadar büyük buglar olduğunu düşünmüyorum

Ronaldo değil 17 efsanesi Lacine Traore :asd22: Ben o orta kafaları çözdüm ama kolay kolay yemiyorum.Orta sahalarla kanatları markaja veriyorum çizgiye inip orta açamıyor.2 tane fizik gücü yüksek uzun adam koyuyorum bir de tamam.Ben ilk 100lerdeydim de nette sıkıntı oldu bu sene ortasında 3-4 ay oyuna girmedim.Şimdi 200lere 300lere falan düştüm herhalde.Ama şu an zaten FİFA 17 oynuyorum.Orda da klasman 2ye kadar çıkabildim futta üstü gelmiyor.Millet dizmiş totsları falan bizim en iyi kart 84lük timo werner :asd22: Yalnız Brumanın Leipzig kartı çıkmış çok sevindim. Onla bi acayip oynuyorum daha ilk maçında hattrick yaptı.

Üst Alt