FIFA 18 Ana Konu - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

FIFA 18 Ana Konu

Özel platformlara gidip Tam sürümünü oynayan birkaç eleman var youtube da falan. Overaller aşırı saçma. Mehmet Topalın saçı hala uzun.

Overall saçmalığı şu yönde.

Trabzonspor FIFA 18 Oyuncu Gucleri | Konsolum

Topal 80-Atiba80--Fernando 77.

Quaresma 83 Töre 78-Bongonda78-Feghouli 79 ??

Muslera 82-Kameni 80??

Mariano 79

Ve gomisin 79 olmasıda çok saçma. Adam resmen geçen sene kusursuz oynadı. 81 falan olmalıydı. Zaten bi önceki sene 78 yada 79 du.

Negredo geçen sene yokları oynayıp 79 overall olması.

Ayrıca oynanış olarak çok beğendiğim bir oyun. Bu senede geçen seneki oynanışı korumuşlar anlaşılan. Güzel oyun olucak ama bu overaller beni oyundan soğuttu.

oyunun en büyük yeniligi hdr desteklemesi olmus
grafikler cok canli duruyor
oynanis biraz degismis daha akici ama full sürümde yine eski sacmaliklar devam eder
600 tl(oyun+psn) hayatta verilmez buna

aynen birkaç bin coins gelir daha gelsin istiyorum

Web App'e ben de girerim ama oradan pek beklentim yok açıkçası. Oraya girenler hep böyle sen ben gibi kar peşinde olan insanlar, bu işin tecrübelileri. O nedenle oyunun içinden eriştiğin markette yaptığın tradelere benzemiyor. Oyunun full sürümünde full paket açıp oyuncuları ederinin azına veren bebelerden nasipleniyoruz da web app'te zor oluyor. FIFA 13-14'te falan kar yapcam derken zarar ettiğim oluyordu :D

Web App'e ben de girerim ama oradan pek beklentim yok açıkçası. Oraya girenler hep böyle sen ben gibi kar peşinde olan insanlar, bu işin tecrübelileri. O nedenle oyunun içinden eriştiğin markette yaptığın tradelere benzemiyor. Oyunun full sürümünde full paket açıp oyuncuları ederinin azına veren bebelerden nasipleniyoruz da web app'te zor oluyor. FIFA 13-14'te falan kar yapcam derken zarar ettiğim oluyordu :D

en azından günlük hediyelerden bi şeyler birikir ya da paketlerde şansımız yaver gider, bilemeyiz :D

Üst Alt