FIFA 20 Ana Konu - Sayfa 20 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
İlk fut champions deneyimimde 30 maçın 18'ini kazandım ki sistemi oturtana kadar 3-4 maçı verdik + kadro kalitesi yüzünden 12 maçı kaybettim..Hedefim 20 maçın üstünde kazanmak şimdilik..

Oyun öyle abartıldığı kadar kötü değil bence.

Fifa 11'den beri hepsini düzenli oynadım daha rezil çıkan oyunlar oldu.

Ha FUT olmasa para verir miyim? Asla, adamlar bana göre son 10 yılın en iyi oyun modunu FUT ile buldular.

Elbette çıldırdığım zamanlar oluyor ama sonuçta oyun bu fazla kasmaya gerek yok.

Fifa 20'deki defans yapma sorunu bence hata falan değil. Çok çok daha manuelleştirmişler savunmayı.

Öyle pasa basılı tutayım adamı takip etsin yaklaşınca da şuta basıp alırım işini sonlandırmışlar. Bence güzel olmuş.

Daha çok alan kapatmaya ve adamın atacağı yerleri tahmin etmeye yönelik bir savunma geliştirmek gerekiyor.

Ayrıca bu savunmadaki durumdan dolayı taktiklerin önemi çok daha artmış.

Benim mesela 7 yıldır tüm taktiğim 4-1-2-1-2 geniş versiyondu. Forvet arkasında da forvetten bozma şutör adam koyarım Kane gibi.

Bakınca tek orta saha oyuncusu ile oynardım ama bu oyunda böyle bir şey imkansız. O açıdan da güzel olmuş bence.

Diğer taktikleri denemeye zorluyor beni o yüzden sevdim ben genel olarak.

Neuer
Malcuit Koulibaly Hernandez Roussilion
Allan Fabinho Rabiot
Lozano Lucas Douglas costa

yaptim daha iyi oldu simdilik. Ondan önce Pepe Jesus Anderson 3lüsüyle oynadim. Parayi defansa harcadim simdi

Geçtiğimiz senelerde cuma günü geldiği zaman sevinmek yerine lanet olsun yine hsonu ligi geldi diyordum.Oyun zevk değil çile haline gelmişti.25 W aldıgım hafta oldu ama hiç eğlenemedim.Bu sene Fifa 20 yi almadım.

İsteyen istediği adamları alsın.Çok çok lüx oyuncularla (gullit,Viera, Ronaldo) oynamadıkça, Messi normal iconlar inform adamlar vs vs kabiliyetiniz neyse o kadar Win alırsınız. Yani ortalama 83 overall ı bi takım kurup 30 maç yapsanız da aynı Win i alırsınız 87 overall ı takım kursanızda.. Malesef geçen sene itibariyle oyuncu ların baskın oldugu modelden çıktı oyun. Eskiden Agbonlahor u olan Marco Reus u olan fark yaratırdı.Veya üst düzey topçusu olan fark yaratırdı.Geçmişten beri fifa oynayanlar ne demek istediğimi anlar.Şimdi elinde Cristiano Ronaldo var rakip seni Martial le yeniyor. Zamanım çok yok edebiyat kasıp yazamadım tam istediklerimi karmaşık oldu ama.Bu oyun u çok fena bozdular. İnsan gol atınca gool diye sevinir. Ben gol atınca ana bacı küfür ediyorum yüzümde nefret ifadesiyle.Belki sıkıntı bendedir ki ben hiç fifa için yere kol mol atmadım gayet sakin oynarım.Millet herhafta kol parçalıyor.Gerek yok.

Geçtiğimiz senelerde cuma günü geldiği zaman sevinmek yerine lanet olsun yine hsonu ligi geldi diyordum.Oyun zevk değil çile haline gelmişti.25 W aldıgım hafta oldu ama hiç eğlenemedim.Bu sene Fifa 20 yi almadım.

İsteyen istediği adamları alsın.Çok çok lüx oyuncularla (gullit,Viera, Ronaldo) oynamadıkça, Messi normal iconlar inform adamlar vs vs kabiliyetiniz neyse o kadar Win alırsınız. Yani ortalama 83 overall ı bi takım kurup 30 maç yapsanız da aynı Win i alırsınız 87 overall ı takım kursanızda.. Malesef geçen sene itibariyle oyuncu ların baskın oldugu modelden çıktı oyun. Eskiden Agbonlahor u olan Marco Reus u olan fark yaratırdı.Veya üst düzey topçusu olan fark yaratırdı.Geçmişten beri fifa oynayanlar ne demek istediğimi anlar.Şimdi elinde Cristiano Ronaldo var rakip seni Martial le yeniyor. Zamanım çok yok edebiyat kasıp yazamadım tam istediklerimi karmaşık oldu ama.Bu oyun u çok fena bozdular. İnsan gol atınca gool diye sevinir. Ben gol atınca ana bacı küfür ediyorum yüzümde nefret ifadesiyle.Belki sıkıntı bendedir ki ben hiç fifa için yere kol mol atmadım gayet sakin oynarım.Millet herhafta kol parçalıyor.Gerek yok.
bu sene o degisti iste. ronaldosu olan martialli takimin seyine sey sokuyor. yemin ederim stres atmak yerine GS maci izlemis gibi sinir stres kanser oluyor insan artik. ayni bizim salaklar gibi öne agir agir oynama zorunlulugunu yasiyorum. her gün Kabiz futbolumuzu izlemis gibi oluyor bir mac

Acaba ısınabilir miyim diye gene açtım ama yok anasını satayım oynarken sıkılıyorum. Butun sutlar kalecinin ustune gider mi yaw.:D 2019un gözünü seveyim, masterpiecemıs yaw 2019.

oyun bok gibi, aldigima pismanim, bu hafta ilk wl katildim, ardindan topcularin hepsini sattim, millet takimlarini kurmus ben hayatimi oyuna fedami ediyim yani bir yil? fut draft atarim 4lü bitiririm, pack acarim keyfime bakarim hemde pelelerle ronaldolarla oynarim, bu tutumu herkese tafsiye ederim, saygilar.

Acaba ısınabilir miyim diye gene açtım ama yok anasını satayım oynarken sıkılıyorum. Butun sutlar kalecinin ustune gider mi yaw.:D 2019un gözünü seveyim, masterpiecemıs yaw 2019.
Her maç 123124 tane korner oluyor. Pası kaleci çıkarıyor. Kornerlerde bir boka yaramıyor. 50 tane maç yaptım. 1 tane kornerden golüm var. Hiç gol de yemedim.

Her maç 123124 tane korner oluyor. Pası kaleci çıkarıyor. Kornerlerde bir boka yaramıyor. 50 tane maç yaptım. 1 tane kornerden golüm var. Hiç gol de yemedim.
Ortayla gol atmak imkansıza yakın zati. Dün oynarken orta açtım suarez altı pastan kafayı vurdu top yere çarptı sekti üstten dışarı gitti. Ne yapmaya çalışmışlar anlamadım. Defansif olarak sıkıntım yok zaten kimse hucum edemiyor :D Ama işin hucum kısmı harbiden sıkıcı.

Kornerden gol çok mu zor? O zaman denemeye değer
En nefret ettiğim konuydu. 90 dakika üstün oyna hatta rakibi park the Bus a zorla sonra bir, iki basit korner golü ile yenil veya berabere kal.

Momentum konusu bu arada oynadığınız tarza göre ortaya çıkıyor. Buna ea momentum demiyor. Doğal konsantrasyon kaybı uygulaması. Sürekli press ve tempo tuşlarına basan kişilerin oyuncuların başına geliyormuş. Düşünce güzel bence ama uygulaması biraz halen dengesiz olabilir.

Üst Alt