FIFA Ultimate Team - Sayfa 423 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Weekend League de bugün ilk 15 maçimda 9 galibiyet alabildim. FIFA 17 de rakip tanimazken burda seviye bir hayli yükselmis. defans yapmak çok zor. Sezonu 18 galibiyet ile kapatmak istiyoruz.

Sent with all of my love for the one and only GALATASARAY

Weekend League de bugün ilk 15 maçimda 9 galibiyet alabildim. FIFA 17 de rakip tanimazken burda seviye bir hayli yükselmis. defans yapmak çok zor. Sezonu 18 galibiyet ile kapatmak istiyoruz.

Ben de 17'de 17-18 galibiyet görebiliyordum, geçen hafta ilk oynayışımdı işte haftasonu ligini, sadece 9 galibiyet alabildim ve çok moralim bozuldu açıkçası. O nedenle bu hafta içi katılmak için uğraşmadım bile. Önümüzdeki hafta sonu tekrar deneyeceğim bakalım.

Oyunda orta sahalar çok kolay geçiliyor aslında bu gerçekçilikten çok uzak. Bunun sorunu bence orta saha ve forvet oyuncuların kendiliğinde hızlı bir şekilde geriye koşmaması ve pozisyon almaması

Ben de 17'de 17-18 galibiyet görebiliyordum, geçen hafta ilk oynayışımdı işte haftasonu ligini, sadece 9 galibiyet alabildim ve çok moralim bozuldu açıkçası. O nedenle bu hafta içi katılmak için uğraşmadım bile. Önümüzdeki hafta sonu tekrar deneyeceğim bakalım.

Kazandigin packlerden ne çikti renkdas?

Kazandigin packlerden ne çikti renkdas?

Düz 5k’lık gold paket verdi iki tane, bir tane de jumbo premium. 5k’lık olanların birinden Insigne çıktı. Diğer ikisi çöptü. Bir de daha önce IF Sharaawy (nerden kazandığım packti hatırlamıyorum) ile OTW Bonucci (squad battles packlerinden) çıktı. Bu üçünü totalde 175k civarına sattım. İki farklı takımım var değişerek oynuyorum, bu satışların yardımıyla Gabriel Jesus, Ousmane Dembele ve Bakayoko alabildim.

Aslında hala şaşkınım çünkü 2013’ten beri FUT oynarım, açtığım paketlerden çıkan şeyler %90 beş para etmez şeyler oluyordu. Geçen 5 yıl içinde 50-60k’dan daha fazla eden sadece OTW Ousmane Dembele çıkmıştı geçen yıl. O da nisan-mayıs aylarındaydı. Yeni IF alıp değer arttıramadı yani. Bu yıl ilginç bir şekilde paket şansım yaver gidiyor.

Düz 5k’lık gold paket verdi iki tane, bir tane de jumbo premium. 5k’lık olanların birinden Insigne çıktı. Diğer ikisi çöptü. Bir de daha önce IF Sharaawy (nerden kazandığım packti hatırlamıyorum) ile OTW Bonucci (squad battles packlerinden) çıktı. Bu üçünü totalde 175k civarına sattım. İki farklı takımım var değişerek oynuyorum, bu satışların yardımıyla Gabriel Jesus, Ousmane Dembele ve Bakayoko alabildim.

Aslında hala şaşkınım çünkü 2013’ten beri FUT oynarım, açtığım paketlerden çıkan şeyler %90 beş para etmez şeyler oluyordu. Geçen 5 yıl içinde 50-60k’dan daha fazla eden sadece OTW Ousmane Dembele çıkmıştı geçen yıl. O da nisan-mayıs aylarındaydı. Yeni IF alıp değer arttıramadı yani. Bu yıl ilginç bir şekilde paket şansım yaver gidiyor.

Bu sene packler çok ilginç çok saçma sapan haftalik hedeflerden birisini tamamladim 2 rare Players pack verdi içinden Kante çikti Onu sattim Fransa takimi kurdum. Ayrica ilk yaptigim SBC den IF Isco çikti Onun parasiyla Mbappe yi aldim. Bu ikisi disinda da fazla göze Batacak bisey olmadi

İspanya ligi takılıyorum. J.Viera müthiş bir oyuncu Asensio filan beş para etmez.

4312 sisteminde oynuyorum kadrom şu isimlerden oluşuyor.
Asenjo, Kjaer, Laporte, Digne, Juanfran, Paulinho, Koke, Arda, Viera, Muriel, Ben Yedder.

Yedekler: Cillessen, Mascherano, Gimenez, De Marcos, Gaya, Saul, Kovacic, Rafinha, Bakambu.

Başka Viera gibi "hidden gem" kalitede futbolcu var mı bildiğiniz?

İspanya ligi takılıyorum. J.Viera müthiş bir oyuncu Asensio filan beş para etmez.

4312 sisteminde oynuyorum kadrom şu isimlerden oluşuyor.
Asenjo, Kjaer, Laporte, Digne, Juanfran, Paulinho, Koke, Arda, Viera, Muriel, Ben Yedder.

Yedekler: Cillessen, Mascherano, Gimenez, De Marcos, Gaya, Saul, Kovacic, Rafinha, Bakambu.

Başka Viera gibi "hidden gem" kalitede futbolcu var mı bildiğiniz?

Bence fiyatına göre muhteşem ikili tam bir f/p ürünü Shaktar'lı Fred ve Taison ikilisi. Bu ikisi etrafında bir Brezilyalılar kadrosu şekillendirilebilir. Ama şart da değil, ikisi arasında hyperlink bulunduğundan başka kombinasyonlara da müsait. İspanya kadrolarımız da benziyor.

İspanya (4-4-2): Asenjo, De Marcos, Murillo, Nacho, Grimaldo, Dembele, Paulinho, Wass (IF), Deulofeu, Muriel, Gameiro.

İlerleyen dönemde coin geldikçe stoperleri değiştirmeyi planlıyorum: Umtiti ve Varane. Sol kanada da Carrasco'yu alabilirim.

Premier Lig (4-1-2-1-2): Bravo, Moses, Sanchez, Rojo, Shaw, Bakayoko, Gueye, Wijnaldum, Firmino, Jesus, Antonio.

Yine coin geldikçe buraya da kaleci, stoper (Rüdiger), sağ bek (Valencia) ve orta saha (Gueye yerine Delle Alli veya Herrera) takviyesi yapmam lazım.

Şeyi merak ediyorum mesela pc'de maç sonrası karşılaştıgımız rakibe iyi oyundu, şanslıydın tarzı laflar söyleyebilecegimiz bir iletişim olsa iyi olmaz mıydı

serie A'li takimim vardi, bir kaç oyuncu satip bu takimi kurdum

1GNqo5.png

çok coins kazanirsam douglas costa veya williani alacagim

BU AI denenen (bilgisayarin kendi) defansini nasil yapiyoruz? Her hangi bir tusa basmamiza gerek varmi ps4'da yoksa sadece forvet secip gerisini ps4'ami birakiyoruz?

Bunuda ben kurdum, yaklasik 11,000 coin tuttu. Sag tarafa Gotze'yi alicam

Capture.jpg

Son düzenleme:
BU AI denenen (bilgisayarin kendi) defansini nasil yapiyoruz? Her hangi bir tusa basmamiza gerek varmi ps4'da yoksa sadece forvet secim bilgisayar gerisini kendimi hallediyor?
Legacy defending var bir de tactical defending. Online oynarken mecburen tactical defending yapıyorsun. Controller ayarlarında en alt kısımda değiştirebiliyorsun. Bunu mu diyorsun?

Tactical Defending'e alışana kadar göbeğim çatladı valla, yıllardır Pes oynadığım için alışmışız Legacy'e.

Futta Tactical Defending zorunlu olması kötü ama alıştım artık.

Üst Alt