FIFA ve UEFA 'ya Şike Maili ! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

FIFA ve UEFA 'ya Şike Maili !

Cevap: UEFA'ya Şike Maili !

Federasyondan geçebileceğinizi hiç sanmıyorum ama diyelim ki geçtiniz, kapı gibi uefa fifa var lan orda.. Adamın gagasından kan alır :weqweq:

811 konuk.

La fenerliler siz ne ayaksiniz olum:D

*************** Love Football

Tüm Galatasaray'lıları bu konuya yönlendirmek istiyorum. gscimbom.com/forum/hasan-do… yapacağınız şey ise sadece 20 saniye ayırıp copy-paste yapmak.

Bunun gibi pek çok twit var.Konukların çoğu Galatasaraylı arkadaşlar.Yargılamayalım hemen :)

Amaan etmişim fenere, ben İstinye'ye gidip biraz alışveriş yapıyım bari, stres atarım :D GS Store varsa ordan biraz alışveriş yapıyım da katkı sağlayayım takımıma :p Haydi görüşürüz :D

konuklar boş geçmeyelim hadi bakim reklamlara bi tık atın öle beleş yorum okumak yok :D

*************** Love Football

Tüm Galatasaray'lıları bu konuya yönlendirmek istiyorum. gscimbom.com/forum/hasan-do… yapacağınız şey ise sadece 20 saniye ayırıp copy-paste yapmak.

Bunun gibi pek çok twit var.Konukların çoğu Galatasaraylı arkadaşlar.Yargılamayalım hemen :)

Love Football ve Timur Kuban'ı ben yönlendirdim ayıptır söylemesi :p

çÇok önemli bir konu, bir mail ile ne olacak demeyin karşı propaganda yapmamız lazım...

Bence benzer maili Ligtv si olanlar Fenerbahçe sözde marka değeri diyerekten küme düşürülmezse ligtv üyeliğimi iptal ettirecem mealinde Ligtv ve digitürke mailler atsın .

Beyler yeni mail geldi, sıcak sıcak.. Önce Türkçesini yazayım..

Merhaba. Ben Türkiyede bir futbol tutkunuyum. Son günlerde fenerbahçeyle ilgili bazı olaylar türkiyedeki tüm diğer taraftarları rahatsız ediyor. Fenerbahce şampiyonluk yarışında şike yaptı ve bu, geçtiğimiz hafta mahkemeler ve emniyet müdürlüğü tarafından kanıtlandı. Bildiğiniz gibi yeni bir federasyon başkanımız var ve bu kişi geçtiğimiz birkaç yıl fenerbahce voleybol şubesinin başındaydı. Ve şu anda hapiste olan Fenerbahce başkanı aziz yıldırımın yakın arkadaşıdır. Dolayısıyla fenerbahceye gereken cezalar verilmeyebilir. Lütfen Hukuk sürecini ve federasyon kararını yakından takip edin.. İyi çalışmalar..

İngilizce

Hello. I am a football lover in Turkey. Some events about fenerbahce sk are disturbing all other supporters in Turkey.. Fenerbahce rigged a championship race in Turkey. And this was proved by courts and police headquarters in last week. As you know we have a new football federation chairman in Turkey. He has managed the volleyball department of fenerbahce sk in last few years.. And He is a close friend of the chairman of fenerbahce who is in the prison now(Aziz yildirim). So The federation may not punish fenerbahce as required.. Please follow the progress of law and the decision of Turkish federation of Football closely.. Thank you..

Yours sincerely..

Mail adresi: info@uefa.com

Bence fenerbahçe küme düşürülmezse Lig Tv iptal kampanyası da başlatılmalı,sonucu belli olan bir sezonu izlemenin bir anlamı yok çünkü.

tatlı tatlı mailleri kopyalayıp gönderdim. aranızda twitterdan takipte olan arma sevdalılarına kuş diyenler olmuş. çok ayıp etmiş.:tiphat:

Üst Alt