Fikret Orman: "Caner çıktı özür diledi, bu cezayı abartarak vermek doğru değil" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fikret Orman: "Caner çıktı özür diledi, bu cezayı abartarak vermek doğru değil"

Bu mal herifi yalaya yalaya bitiremiyordunuz burada kaç yıldır.

Mal herifin teki hem de öyle böyle değil. Yatsın kalksın karşısına Dursun gibi beceriksiz ve bir o kadar da hain birinin çıktığına dua etsin.

Ha bir de Aziz'in 2 sene önce çuval çuval para savurduğu transferlerin tutmadığına meyve vermediğine şükür etsin. Yoksa nah şampiyon olurdu 2 kere arka arkaya.

sent via GSC

Bu mal herifi yalaya yalaya bitiremiyordunuz burada kaç yıldır.

Mal herifin teki hem de öyle böyle değil. Yatsın kalksın karşısına Dursun gibi beceriksiz ve bir o kadar da hain birinin çıktığına dua etsin.

Ha bir de Aziz'in 2 sene önce çuval çuval para savurduğu transferlerin tutmadığına meyve vermediğine şükür etsin. Yoksa nah şampiyon olurdu 2 kere arka arkaya.

sent via GSC

Aga diğer konularda diyorsun ki ben eleştiriyorum,saldırmıyorum.E niye şimdi yalamak gibi uygunsuz bir fiili kullanıyorsun,adamın doğrularını söylemek takdir etmek ne zamandan beri yalamak oldu? Kenan Ünal

Fikret Orman medya ile gündemi yönetme işin çözdü. Aziz Yıldırım'ın çok iyi yaptığı gündem değiştirme ve konuları saptırma işini artık Fikret Orman yapıyor.

DNOIvjlWsAAEfJm.jpg

Üst Alt