Fikret Orman: "Yabancı sınırı mümkün değil" - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fikret Orman: "Yabancı sınırı mümkün değil"

Ercan, Osman haklı, kurala göre yapabilirsin ama bu konularda söz konusu Galatasaray olunca havlayan çok oluyor. En yakın örneği Tudor transferi, sözleşmesinde çıkış maddesi vardı kullandı, havlamayan kalmadı. Aykut Kocamanın Kibirbahçenin başına geçeceği aylar öncesinden belliydi, hatta galiba bu durumda Konyanın başında kibirbahçeye karşı maça çıktı ama kimseden ses çıkmadı.

MHA-L29 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Ya yerim osmanini
Biz ne konuşuyoruz o ne diyor

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bjk'nin zaten sınıra karşı olmaması bildiğin kendi kafalarına sıkmak olur. Tarihlerinin en iyi dönemini yaşıyorlar, Aziz'in parayı basıp Anadolu takımından topçuyu aldığı düzen onların da işine gelmez.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

acıklamasını hatırlıyorum ama bana nedense fikonun acıklaması daha etkileyici geldi
bi kere daha baslıkta kamayı saplamıs adam
acıklama dedigin böyle olmalı bence
Fikonun açıklamaları daha çok kendi çıkarlarına odaklı. Dursun Özbek bundan bağımsız Yabancı serbestliğinin kulüplere neden faydalı olduğunu ve sorunun yabancı oyuncular olmadığını, alt yapıların olduğunu söyledi. Yine Fiko açıklamasında ilerisi için açık kapı bırakmış. Dursunun şu anda tek eksiği, bu açıklamaları Erdoğanın açıklamasından sonra yinelemesi gerekli.

Beyler birbiriniz ile tartışmaya devam edebilirsiniz. Ama hakaret ettiğiniz an ceza vermek zorunda kalacağım. Lütfen beni size ceza vermek zorunda bırakmayın.

Dursunun bir daha açıklama yapacağını sanmıyorum
Riva florya işi var
Kördüğüm ederler bizi
Sessizce bekleyecek olan biteni

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fikonun açıklamaları daha çok kendi çıkarlarına odaklı. Dursun Özbek bundan bağımsız Yabancı serbestliğinin kulüplere neden faydalı olduğunu ve sorunun yabancı oyuncular olmadığını, alt yapıların olduğunu söyledi. Yine Fiko açıklamasında ilerisi için açık kapı bırakmış. Dursunun şu anda tek eksiği, bu açıklamaları Erdoğanın açıklamasından sonra yinelemesi gerekli.

dursun kendi cıkarı icin degil mi yani? en fazla yabancı oyuncuyu biz transfer ettik bu sezon. diger hususları sokaktakı cocuklar da biliyo artık. benim gs baskanından beklentim daha keskin acıklama yapması bu konuda. ne soylediginden cok nasıl soyledigi de onemlidir. ben erdogandan once veya sonra demesine pek takılmıyorum. belki dursun da biraz kendi cıkarı dogrultusunda buna benzer bir acıklama yapsaydı daha tatmin edici olurdu. yeni bir acıklama yaparsa bu bence iyi bir ornek olacaktır kendisi icin.

Üst Alt