fikret orman | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

fikret orman

Hakkında şu iddialar olan beşiktaş jimnastik kulübü başkanı

Fikret Orman

Yine New York Güney Bölgesi Başsavcılığına yakın bir kaynağın belirttiğine göre 91 kişilik isimler arasında bulunan bir başka isim Beşiktaş Başkanı Fikret Orman.

Fikret Orman hatırlanacağa gibi Rıza Sarraf’a milyon dolarlık loca satması ile gündeme gelmişti.

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, 17-25 Aralık yolsuzluk ve rüşvet soruşturmalarının kaynağındaki ismi Rıza Sarraf’a loca kiralanmasını şöyle savunmuştu: “Bana baktığında gözünde Beşiktaşlı ışığı aldım Reza Zarrab’ın.”

Orman, Sarraf’ı tanımadığını, hiçbir işbirliği bulunmadığını iddia etmiş ve şunu eklemişti: “Arkadaş Beşiktaşlı ve parasını ödeyerek loca almak istemiş. Almış.”

2015 yılının Nisan ayında ortaya çıkan haberlere göre Vodafone Arena’da Sarraf’ın aldığı locanın 12 kişilik olduğu ifade edilmiş ve locanın üç yıllık fiyatının ise 1 milyon 104 bin TL değerinde olduğu yansımıştı.

Bharara ofisinden gelen bazı sızıntılara göre ilişki tam olarak böyle olmayabilir.

İddialara göre Fikret Orman da 91 kişilik listenin içinde. Yine iddialara göre ‘’Zarrab paranın bir kısmını da Türkiye'de bu kulüple anlaşıp menajerlik ve reklam şirketi üzerinden aklamış, usulsüz futbolcu transferleri ve sponsorluk anlaşmaları yapmış ve bu yolla hem bir kulübe katkı vermiş hem de parasını aklamış. Bu arada Fikret Orman da bu trafikten faydalanmış.’’

Keşke bizim de kara para aklayacak zenginimiz olsa

ülkenin en zengin 10 adamından biri seni derinden yönetiyor zaten. kaç para vermis acaba?

aysal geldi ne verdi?

mevcut yöneticilerin hemen hepsi cebini doldurma pesinde, kuruş koklatmazlar. yakın zamanda komik rakamlar yüzünden icraya verenlerde oldu.

Galatasaray da çok daha zengin sayısı var. Galatasaray'ımızın kimsenin parasına ihtiyacı yok diye kimse vermiyor ki doğru da yani.
Yani bizim mal varlıklarının değeri toplam olarak nakite çevirsek feneri de bjk ida satın alırız üstünde Trabzon'u bonus olarak verirler

Galatasaray da çok daha zengin sayısı var. Galatasaray'ımızın kimsenin parasına ihtiyacı yok diye kimse vermiyor ki doğru da yani.
Yani bizim mal varlıklarının değeri toplam olarak nakite çevirsek feneri de bjk ida satın alırız üstünde Trabzon'u bonus olarak verirler

tüm mal varlıgı sadece borcu sıfırlar :)

fazlası zor.

tüm mal varlıgı sadece borcu sıfırlar :)

fazlası zor.
Galatasaray adasının değeri tek başına ikiye katlar en az borçları.
Riva köprüden sonrada en az 500 milyon dollarlik olur. Florya ve diğer tapulu yerleri saymadım bile.
Bu bilgileri öyle bir moktan haberi olmayan avukatlar dan değil avrupada tanıdığımız yüksek eğitimli emlak mülk değerlendirme ofisinden aldım.

Özelikle Galatasaray adasının değeri çok yüksek çünkü tarihsel yer. Dünyanın iki kıtalar arasında olan tek ada konumunda ve yer İstanbul'un boğazında.

Galatasaray adasının değeri tek başına ikiye katlar en az borçları.
Riva köprüden sonrada en az 500 milyon dollarlik olur. Florya ve diğer tapulu yerleri saymadım bile.
Bu bilgileri öyle bir moktan haberi olmayan avukatlar dan değil avrupada tanıdığımız yüksek eğitimli emlak mülk değerlendirme ofisinden aldım.

Özelikle Galatasaray adasının değeri çok yüksek çünkü tarihsel yer. Dünyanın iki kıtalar arasında olan tek ada konumunda ve yer İstanbul'un boğazında.

ada borcu ikiyemi katlar :eek:ley:

abi nasıl bi değerleme yöntemi kullanıyorlar.

öyle bi durum olsa 10 kere satılırdı.

florya-riva'da durmaya devam ederdi.
Durum öyle ve satılmıyor işte. Riva nın değeri 500 milyon dolara yaklaşıyor ve satılmıyor yahu.
Galatasaray adasını bu arada satmak da kolay olmaz değerine. Rus araplara satarsın ancak ki onlarda hava atmak koleksiyon amaçlı almak zorundalar orayı işte.
Ticari kazancın pek olmaz oranın. Mona lisa gibi bir şey işte.

CjXx_39UYAASKxo.jpg

CjXyC5EUkAUHb5Q.jpg

Üst Alt