Fikret Orman'dan İtiraf: "Galatasaray..." - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fikret Orman'dan İtiraf: "Galatasaray..."

4.Yıldızdan ziyade fener bu sene sampıyon olamazsa ekonomık olarak batacak... işte bu yüzden fener bu sene şampıyon olmamalı... tinercilerden nefret ederım.. ama fener batacaksa bjk şampıyon olsun

Aziz ve iş adamı müritleri olduğu sürece Fener asla batmaz.Ama her şey parayla olmuyor işte,bu ligde kötü kadrolarla da şampiyon olabilen bir Galatasaray var.Bu sene olmadı,önümüzdeki sezon olur.

Iyice anladim ki futbol camiasinda Galatasaray'linin , Galatasaray'lidan baska kimsesi yok. Simdi bir karga ile tartistim. Serefsiz siz fenerden bile betersiniz , Aziz bile bize daha yakin davrandi gibi soylendi...

Adminler ve degerli renktaslarim ozurdiliyorum eger rahatsiz edecekse ama surada mac gunune kadar ceza almak istiyorum.

...
RIP :(

Şehitler Ölmez GSC bölünmez.

Gesendet von meinem Nexus 6P mit Tapatalk

Benimde geçenlerde başımdan böyle bir durum geçti.Lavuk kargalı bir tinerci benimle tartışırken yavşak resmen azize itini ve ezikleri savunuyordu.Halâ 8-0 lık maçtan bahsediyor.Bunların ben ikisininde a......k.....

Bizim kulüpten cevap vermisler Fiko'ya. Az bile demisler sikeci kulübün baskanina.

Pk7JLd.png

Galatasaray Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Nasuhi Sezgin, çıktığı televizyon programlarında sık sık Galatasaray’ı hedef alan açıklamalar yapan Beşiktaş Jimnastik Kulübü Başkanı Fikret Orman’ın sözlerini değerlendirdi.

Sezgin şunları söyledi:

“Fikret Orman, Galatasaray’a saldırmanın rating getirdiğinin bilincinde. Ekranlarda sarf ettiği her söze verilecek bir cevabımız var ancak buna gerek görmüyoruz. Sadece bir kaç sezon önce, bugün şampiyonluk yarışına girdiği kulüp ile kendi kulübü arasında oynanamamış bir Süper Kupa Finali hafızalardaki tazeliğiyle orta yerde dururken, 23 yıl öncesinin mesnetsiz iddialarını tartışmayı anlamsız buluyoruz.

Hiç şüphe yok ki 4 yıllık kulüp başkanlığı döneminde Galatasaray’ın kazandığı 3 Süper Lig Şampiyonluğu’na, 3 Türkiye Kupası ve 2 Süper Kupa zaferine tanıklık etmek, 4. yıldızın ağırlığını taşımak Sayın Orman açısından çok zor olmalı.

Orman’ın uzun yıllar sonra tanık olduğu şampiyonluk mücadelesinin verdiği stresle başa çıkmanın sıkıntısını yaşadığı da aşikâr.

Şampiyonluk mücadelesi verme ve girdiği yarışları kazanma konusunda Türkiye’nin en deneyimli kulübü olarak kendisine tavsiyemiz gereksiz polemiklerden uzak durması ve hedefine odaklanmasıdır.”

Gerekli cevap verilmiş, yetinmemiş tersten saplamış hatta.

Üst Alt