Fikrinize ihtiyacim var. Gönül meselesi - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Fikrinize ihtiyacim var. Gönül meselesi

Cevap: Fikrinize ihtiyacim var. Gönül meselesi

bana da bi facebooktan atılacak ilk mesaj konusunda yardımcı olun

kız beni tanımıyo

ama

ben de onu facebookta gezerken bulmadım tabi

okulda görmüştüm bir süre

sonra zar zor facebooktan buldum

şimdi ne yazsam bi yardım edin

bu arada hemşerim sesin güzelmiş umuyorum beğenilir şarkın

Selam yaz gerisi gelir

Bu konunun linkini at zaten eski nisanlinmis sanirim . Kizlar kendileri icin rezil olan ya da ne yapacagini bilemeyen erkekleri sever :) . Saka bir yana kizdan kiza degisir etkilenip etkilenmeyecegi sen tanidigin icin hepimizden iyi bilirsin . Kimi boyle seyler karsisinda erir kimi cok demode der . Mesela ben suanki kiz arkadasima boyle bir sey yapsam hosuna gider ama demode diyip dalgasini gecer ve sinir eder adami :) .

bana da bi facebooktan atılacak ilk mesaj konusunda yardımcı olun

kız beni tanımıyo

ama

ben de onu facebookta gezerken bulmadım tabi

okulda görmüştüm bir süre

sonra zar zor facebooktan buldum

şimdi ne yazsam bi yardım edin

bu arada hemşerim sesin güzelmiş umuyorum beğenilir şarkın

sen- sLm

kız-kmsn?

sen-selim :)

kız-selim?

sen-okuldan

kız-hngi okuldan

sen-x okuldan

kız-hmm

sen-tanışalım mı?

kız-olabilir ...

bu da böle bi anımdır işte

Herkesin düsüncesine cok tesekkür ederim. Yalniz birseyi belirtmem gerekiyor. Eski nisanlimla alakasi yok bu videonun :)

Asik olmak guzeldir Onur. Zevkini cikar mutluluguyla,heyacaniyla, acisiyla vs. Kalbinden ne geciyorsa onu yap. Bosver rahat ol. Cok sorgulayinca birseyi ve sonra o plan islemeyince nerde hata yaptim vs. vs. yanlis mi olduki bu tur celiskilere fazla dusme. Gercekten bosver kalbini dinle olursa olur olmazsa da ask acisi cekersin yillar sonra da bugunleri animsayinca tebessum edersin sadece cunku zaman siler cogu ask acilarini. Olursa da ilk aylar guzeldir ayaklarin yerden kesilir sonrasi bilinmezlik gene :) Olursa olur olmazsa da binlerce dusunce almasin seni bøyle mi yapsaydim søyle mi yapsaydim falan. Zaten egilimi varsa ve aranizda yasanacaksa birseyler video falan degil sadece bir gulucugun bile arac olabilir.

Üst Alt