Film Önerileriniz - Sayfa 158 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Film Önerileriniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
behzat%20c%CC%A7%20ankara%20yan%C4%B1yor%20afis%CC%A7.PNG

Behzat Ç. Ankara yaniyor (2013) - IMDb

Behzat Amirim :encouragement:

Puanım: 7.5/10

bildiğiniz zamanda yolculuk temalı kaliteli yapımlar için önerileriniz varsa beklerim :)) .

yoksa geleceğe dönüş filmini izliycem yine.

22/11/63 filmi çevrilse doyumsuz bişey olacak benim için ama hala bir ışık yok.

Bir de Donnie Darko var zaten o da fazla kasıntı.

Zamanla oynayan film çok da aradığın tarzda pek yok biraz google'ladım mesela Groundhog Day (Bugün aslında dündü), Midnight in Paris gibi filmleri de zaman yolculuğu kapsamına koymuşlar. Ha bir zaman atlaması mevcut ama aradığın gibi değil herhalde.

Bir de Donnie Darko var zaten o da fazla kasıntı.

Zamanla oynayan film çok da aradığın tarzda pek yok biraz google'ladım mesela Groundhog Day (Bugün aslında dündü), Midnight in Paris gibi filmleri de zaman yolculuğu kapsamına koymuşlar. Ha bir zaman atlaması mevcut ama aradığın gibi değil herhalde.

Maalesef hacım. Neyse elbet beklemediğim anda bir tane çıkıp gelecek.

bildiğiniz zamanda yolculuk temalı kaliteli yapımlar için önerileriniz varsa beklerim :)) .

yoksa geleceğe dönüş filmini izliycem yine.

22/11/63 filmi çevrilse doyumsuz bişey olacak benim için ama hala bir ışık yok.

The Jacket

Deja Vu

Source Code

Frequency

cok fazla gelmedi benimde aklima. onun disinda bir de Lost S04E05 var zaman yolculugunun islendigi, bana kalirsa Lost'un en iyi bölümü:smile:

Maalesef hacım. Neyse elbet beklemediğim anda bir tane çıkıp gelecek.

frekans vardı 2000 yapımı jim caviezel oyunuyor izledin mi bilmem birde Parallel Life adlı kore filmi var.Farklı zamanlarda yaşayıp aynı hayatı yaşayan insanlar.. paralel hayatlar,gibi bir ibare geçiyor özetinde indirmiştim ama izlemedim henüz belki ilgini çeker

frekans vardı 2000 yapımı jim caviezel oyunuyor izledin mi bilmem birde Parallel Life adlı kore filmi var.Farklı zamanlarda yaşayıp aynı hayatı yaşayan insanlar.. paralel hayatlar,gibi bir ibare geçiyor özetinde indirmiştim ama izlemedim henüz belki ilgini çeker

Parallel Life, Korelilerden bunu bekliyordum işte. Yorumara baktım çok metediyorlar. önce frequency ardından bunu izlerim bu gece :)) teşekkürler Kamil saolasın :)))

Don_Jon_2013_HDRip.jpg

Don Jon (2013) - IMDb

Gordon-Levitt'in ilk yönettiği film olması sebebiyle merak uyandırdı ve izlemem gerektiğini düşündüm. (İtiraf ediyorum ilk neden Scarlett'di :D)

Filmi beğendim diyemem. Ama oyunculuk sebebiyle sıkıldığımı da söyleyemem. Boş zamanınız varsa izlenebilir.

Scarlett Johansson hatrına izlenmesi gereken bir film zaten :)

Puanım: 7.0/10 (Scarlett faktörü çok etkili doğal olarak)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt