Film Önerileriniz - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Film Önerileriniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Film Önerileriniz

Benjamin Button :)

149938278b.jpg

1507183731.jpg

150572015y.jpg

Elimde;

The Merchant Of Venice - The Take - Cash - Leon filmleri var.Hangisini izliyeyim?Acil bir yardımda bulunsanız :D ?

Leon'u seyret bir an önce :)

-------------------------------------

Vizyondakilerden "Star Trek"i (muhteşem) ve "Melekler ve Şeytanlar"ı öneririm...

Tarantinonun adi var diye olum gecirmez die bi filmi sinemada izledim hayatimda izledim en kotu filmlerden biriydi . Geyige vurmus resmen :)

12 Angry Men, Mr.Smith in Washington, The Shawshank Redemption, Basilé , Reqiuem For A Dream,Transpotting sevdiğim diğer flimlerdendir.

Eternal Sunshine Spotless of Mind (sil baştan)

Love in the Time of Cholera (kolera günlerinde aşk)

Je m'appelle Elisabeth (benim adım Elisabeth)

The Number 23 (23 numara)

El Maquinista (makinist)

P.S. I Love You (not: seni seviyorum)

The Guitar (gitar)

The Notebook (not defteri)

Sweet November (kasım'da aşk başkadır)

Martyrs (işkence odası)

Forrest Gump

The Pianist (Piyanist)

A Beautiful Mind ( Akıl Oyunları)

The Lake House (göl evi)

Yogen (önsezi)

Allak bullak olmak isteyenler için.Hayatım boyunca gördüğüm en psikopat filmlerden bir tanesiydi,helal olsun diyorum yapanlara. :D

poster_pathology_ver5.jpg

Kiss%20Kiss%20Bang%20Bang%20DVD%20ST%20NL1.jpg

Guy Ritchie filmlerini izlediyseniz ve beğendiyseniz, Kiss Kiss Bang Bang'i de beğenirsiniz. oldukça eğlendim filmi izlerken. Robert Downey Jr. çok iyi bir aktör.

Dün izledim çok güzel bir film gerçekten....

yes_man.jpg

Yes Man - Bay Evet Film Tanıtımı - Film Resimleri

Orjinal Adı: Yes Man

Yönetmen: Peyton Reed

Oyuncular: Jim Carrey, Zooey Deschanel, Bradley Cooper, John Michael Higgins, Rhys Darby

Senaryo: Nicholas Stoller, Jarrad Paul, Andrew Mogel

Görüntü Yönetmeni: Robert D. Yeoman

Kurgu: Craig Alpert

Müzik: Mark Everett, Lyle Workman

Tür: Gerilim

Süre: 90 dk.

Yapım: 2008, ABD

Dağıtımcı: Warner Bros.

Gösterim tarihi: 16 Ocak 2009

Konu:

Bay Hayır Bay Evet olursa...

Carl Allan bir bankanın kredi bölümünde çalışmakta ve tekdüze bir yaşam sürmektedir. Tüm gün boyunca kredi başvurularını reddetmekte, işinden arta kalan zamanlardaysa arkadaşlarının davetlerini geri çevirip, evde televizyon izlemektedir. Carl, tam anlamıyla bir “Bay Hayır” olmuştur.

Hayata dair hiç bir beklentisi olmayan Carl, hiç istemediği halde bir kendi kendine yardım seminerine katılır. Seminerin lideri, katılımcıları daha çok “evet” diyerek hayatlarını değiştirmeleri konusunda yüreklendirir. Carl bu öneriye başlangıçta şüpheyle yaklaşır ancak bir süre kendini olayların akışına bırakır.

Carl kısa bir sürede, içindeki “evet” gücünü açığa çıkartır. Kahramanımızın hayatı hiç beklenmedik şekilde değişmeye başlar. İşte terfi almakla kalmaz, özel yaşamında da yepyeni bir aşka yelken açar. Carl, Bay Hayır’dan Bey Evet’e dönüşmüştür. Ne var ki, her fırsata “evet” demesi, olayların karmaşıklaşmasına sebep olacaktır.

“Bay Evet”in yönetmenliğini Peyton Reed yapmış. Filmin senaryosunu Nicholas Stoller, Jarrad Paul ve Andrew Mogel, Danny Wallace’ın aynı adlı kitabından yola çıkarak kaleme almışlar. Filmin başrolünde Jim Carrey var. Usta oyuncuya, diğer rollerde Zooey Deschanel, Bradley Cooper ve Rhys Darby eşlik ediyor. Görüntü yönetmenliğini Robert D. Yeoman üstlenmiş. Müzikler ise Mark Everett ile Lyle Workman’a ait.

Carl rolünü canlandıran Jim Carrey filmle ilgili düşüncelerini “O adam oldum. O durumda olup da hayatı görmezden gelen pek çok insan tanıyorum. Görmezden Gelme Birleşik Devletleri’nde yaşıyorum. Bana göre, bu film hayata katılmayı seçmekle ilgili. Beni ona çeken de bu oldu. Bazen bir şeye hayır demek, bir başka şeye, önünüze çıkacak daha büyük bir şeye evet demektir. Bazen de bir davete hayır demek koltukta oturup patates cipsi yemeye evet demektir. Kendiniz için doğru olanı yapın. Ama genellikle pişmanlık duyduğumuz şeyler evet dediklerimiz değildir; hayır dediğimiz şeylere dönüp bakar ve, ‘Ah keşke biraz daha uzun yaşayabilseydim’ deriz” sözleriyle ifade ediyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt