Final | Hollanda 0-1 İspanya | 11 Temmuz | Şampiyon İspanya - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Final | Hollanda 0-1 İspanya | 11 Temmuz | Şampiyon İspanya

Cevap: Final | Hollanda - İspanya | 11 Temmuz | 21.30 | TRT 1

İspanya kazanır diyorum, iki aynı sistem takımı.

Gözler Sneijder,Robben,Xavi ve Villa'da olacak.

Genel olarak; 3. kez final oynayan, Dünya Kupalarının en sevilen ve en başarılı milli takımlarından olan Hollanda kazanamayıp,tarihinde ilk kez finale yükselen ve Dünya Kupalarında beklentiyi karşılayamamış İspanya kazanırsa bu yönden adalet olmaz.

Özel olarak; her yönden muazzam bir takım olan İspanya tarihin belki de en düz Hollanda'sına şu nesliyle mağlup olup,kupayı alamazsa yazık olur.

Yani sakal-bıyık muhabbeti mevcut :)

Hollanda kazanır diyorum. Robben Üstad, Capdevilla karşısında yardırır.

İspanya çok ağır basıyor. Hollanda iyi savunma yapıyor ama hücum gücü olarak Almanya nın çok gerisindeler. İspanya Almanya karşısındaki oynadıkları futbolun 3 te 2 sini oyanasa rahat rahat kupayı alır.

Ve Bekledigim Final Geldi Çattı.

Bir Yanda Total futbolun Kurucusu ''Gönüllerin Sampiyonu'' Hollanda

Bir Yanda Turnuvaların ''Polyanası'' İspanya

Cok sey degişti futbolda Gönüllerin sampiyonu artık sıkıldım ben gönüllerde olmaktan tarihte olmak istiyorum diyor. Göze hos gelen futbolun yanında kontrollu oynuyor Akıllı oynuyor Düşük kaliteli savunmacılarına ragmen iyi savunma yapıyor.

Turnuvaların Polyanası dedim cünkü Ha şimdi olacak ha yarın olacak diye beklenen takımı ispanya seytanın bacagını 2008'de kırdı ve son 4 yıla hatta önümüzdeki 4 yılada damga vurmaya aday bir takım Eşi benzeri olmayan Gözlerinizin pasını silen Rakibi cıldırtan bi oyun anlayısı tek kelimeyle mucize gibi bişey yapıyorlar.

Şimdi bu İki Gizli sampiyondan bitane Gercek sampiyon cıkacak Ya ilk finalinde Sampiyon olan ispanya olacak dolayısıyla 3 finaldede kaybeden hollanda Yada Bu sefer seytanın bacagını kıran Portakallar olacak 11 temmuzu İple cekiyorum.

Favorim Bogalar.

Bu yolda yanlız değil

Wesley_Sneijder_516419a.jpg

:tiphat:

Bunu unuttunuz beyler.. :tiphat:

O92857-9ba61.jpg

Hollanda İspanya'yı sürklase edecek. Hollanda - İspanya : 3-0

Goller Van Bommel, Huntelaar. 2008 den beri yenilmeyen sadece 4 kez berabere kalan Hollanda'yı yenecek takım yoktur. Kalfanın ustayı yenebilmesi için daha bir kaç fırın ekmek yemesi gerekiyor. Bu İddia konusundan fazla anlamıyorum ama İspanya'ya yatıranlar yandı.

Hollanda İspanya'yı sürklase edecek. Hollanda - İspanya : 3-0

Goller Van Bommel, Huntelaar. 2008 den beri yenilmeyen sadece 4 kez berabere kalan Hollanda'yı yenecek takım yoktur. Kalfanın ustayı yenebilmesi için daha bir kaç fırın ekmek yemesi gerekiyor. Bu İddia konusundan fazla anlamıyorum ama İspanya'ya yatıranlar yandı.

Çok zor.İspanya gününde olursa ispanyolların ayaklarından hollandılalar topu alırlarsa kendilerini şanslı saysınlar:)

HAKEMLER: Howard Web, Darren Cann, Michael Mullarkey, Martin Hansson

HOLLANDA: Maarten Stekelenburg, Gregory van der Wiel, John Heitinga, Joris Mathijsen, Giovanni van Bronckhorst, Mark van Bommel, Nigel de Jong, Dirk Kuyt, Wesley Sneijder, Arjen Robben, Robin van Persie

TEKNİK DİREKTÖR: Bert van Marwijk

İSPANYA
: Iker Casillas, Sergio Ramos, Carles Puyol, Gerrard Pique, Joan Capdevila, Sergio Busquest, Xabi Alonso, Andreas Iniesta, Xavi, Pedro, Dabvid Villa

TEKNİK DİREKTÖR: Vicente del Bosque

Üst Alt