Final | Türkiye 64-81 ABD | 12 Eylül | Maç Sonucu | TEŞEKKÜRLER 12 DEV ADAM! - Sayfa 46 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Final | Türkiye 64-81 ABD | 12 Eylül | Maç Sonucu | TEŞEKKÜRLER 12 DEV ADAM!

Cevap: Final | Türkiye 64-81 ABD | 12 Eylül | Maç Sonucu | TEŞEKKÜRLER 12 DEV ADAM!

Helal olsun cocuklara, cok iyiydiler. Dünya 2.ligi dile kolay...

Cevap: Final | Türkiye 64-81 ABD | 12 Eylül | Maç Sonucu | TEŞEKKÜRLER 12 DEV ADAM!

her ne kadar kendimiz avutsak gibi gözükse de şu an Avrupa kıtasının 1 numaralı takımıyız bunu kimse inkar edemez.Ayrıca dünyanın 2. en büyük takımı olduk bu turnuvada finalde kaybederek.Önümüzdeki sene Avrupa Şampiyonası var ve tek yapmamız gereken bu seneki özgüveni,kazanma hırsını,kazanma alışkanlığını önümüzdeki seneye taşımak.Oraya Dünya 2.si ve Avrupa Kıtası Şampiyonu olarak gidiyoruz.Bunun karşılığını en iyi şekilde yerine getirip çok istediğimiz Altın madalyayı kazanmalıyız.Bu oyuncular bu yüreği bu sene ortaya koydular.Umarım seneye de bunu yaparlar ve Avrupa Türkiye'nin büyüklüğünü biraz daha kavramış olur.

ABD çok güçlü bir takım olabilir fakat finale kalmış bir takım bu kadar kötü oynanamalıydı.

Kevin basketin Messisiydi adeta :D Nba de yeni bir Le Bron James olur.

İnşAllah bu ikincilik burda kalmaz gerisi gelir.

Neden yenildiğimizi aslında oyuncuların gözünde yorgunluk ifadesi açıklıyordu.Biz hiçbir zaman bu 2.çeyrekte pees decek bir takım değiliz.Dün hem Amerika'dan daha sonra maç oynadık,hem onlardan daha yorucu bir maç oynadık,hemde ilk kez finale çıktığımız için doyasıya eğlendik.O yüzden baya bir yorgunduk ve erken pes ettik.Ama olsun;genede herşey için teşekkürler 12 dev adam!

her ne kadar kendimiz avutsak gibi gözükse de şu an Avrupa kıtasının 1 numaralı takımıyız bunu kimse inkar edemez.Ayrıca dünyanın 2. en büyük takımı olduk bu turnuvada finalde kaybederek.Önümüzdeki sene Avrupa Şampiyonası var ve tek yapmamız gereken bu seneki özgüveni,kazanma hırsını,kazanma alışkanlığını önümüzdeki seneye taşımak.Oraya Dünya 2.si ve Avrupa Kıtası Şampiyonu olarak gidiyoruz.Bunun karşılığını en iyi şekilde yerine getirip çok istediğimiz Altın madalyayı kazanmalıyız.Bu oyuncular bu yüreği bu sene ortaya koydular.Umarım seneye de bunu yaparlar ve Avrupa Türkiye'nin büyüklüğünü biraz daha kavramış olur.

Dikkat edersen seyirci faktörü ne zaman devreye girse müthiş oynuyorduk,yunanistan maçını seyirci sayesinde kazandık zaten,son iki maçta bilet fiyatları artınca kodamanlar gelmeye başladı işte o zaman oyuncular saçma sapan top kayıpları yaptılar,çok kolay basketleri kaçırdılar,defansta organize olamadılar.Bu nedenle başka bir ülkede düzenlenen bir turnuva da böyle oynayamayız artık.

Dikkat edersen seyirci faktörü ne zaman devreye girse müthiş oynuyorduk,yunanistan maçını seyirci sayesinde kazandık zaten,son iki maçta bilet fiyatları artınca kodamanlar gelmeye başladı işte o zaman oyuncular saçma sapan top kayıpları yaptılar,çok kolay basketleri kaçırdılar,defansta organize olamadılar.Bu nedenle başka bir ülkede düzenlenen bir turnuva da böyle oynayamayız artık.

Gitmiş oraya hep zengin, tikky tipler. Bağırmıyorlar tabii. Dev adamların da morali bozuldu. Ama hepsinden önce buralara gelmek büyük başarı. Her şey için TEŞEKKÜRLER 12 DEV ADAM!

keşke sırbistan maçından sonra o kadar geç saatlere kadar oturmasaydınız.. dün resmen silindiniz.. neyse herşey için sağolun.. müthişsiniz ;)

Kobe'de olsun isterdim. Yani izlemek çok istiyordum bu adamı şampiyonada.

Kaybetmemize neden olay üç sebep;

1- Kevin Durant'ın üstün formu

2- Hedo'nun sakatlığı

3- İlyasova'nın formsuzluğu

----------------------------------

Türk basketbol tarihinin en büyük başarısını yaşatan 12 dev adam ve Tanjevic'e sonsuz teşekkürler.

bize bu gururu yaşattığınız için, teşekkürler 12 DEV ADAM

ha birde şunu belirtmeden geçemicem, yeni öğrendim, T.C Cumhurbaşkanı ıslıklanmış sanırım bu tam bir ayıp, sevsekse sevmesekde Devletin Başını temsil eden bir lideri ıslıklamak hoş değil, başbakan neysede..

olm bizden iyi oynarlardı lan,adamların çok iyi şutörleri var,biz hiç doğru düzgün hücum yapamayınca adamlar iyice iştahlandı savunma konusunda,halbuki dışardan atılcak bi kaç üçlükle onlarında savunma direnci düşerdi bana göre.

valla bişey söyleyeyim mi böylesi daha iyi olurdu 3-5 sayıyla bunlara yenilseydik yemin ederim çok üzülürdüm ama böyle maçın gidişatına göre skoru kabullenince hiç üzülmedim çünkü bizden kaç tane iyi takım buralara gelemedi biz gümüş madalya kazandık büyük başarı herşey için teşekkürler ben bir daha full maç olarak sırbistan maçını izleyeceğim:)

Helal olsun size... Bir dahaki turnuvada daha iyi yerlere gelmek dileğiyle ;) yani hedef artık şampiyonluk

Litvanya'da şampiyonluk aşağısı kesmez beni. O yüzden rica ediyorum adam gibi bir uzun monte edelim şu takıma.Enes Kanter umarım çok çalışıyordur.Pg için de devşirme bile olsa bir çözüm getirilmeli.

Ben izliyorum ve ben de aynı fikirdeyim.Böyle atletik bir takıma karşı en fazla bizim kadar oynayabilirdi Sırplar.

Atletiklerdi madem neden Brezilya'ya karşı sökmedi bu? Demek ki ABD'de yenilebilecek bir takım ki, zaten dün asla iyi oynamadılar. Saha içi istatiskleri 27'de 6'ydı yanlış hatırlamıyorsam. Kevin Durant sayesinde kaybettik maçı.

Litvanya'da şampiyonluk aşağısı kesmez beni. O yüzden rica ediyorum adam gibi bir uzun monte edelim şu takıma.Enes Kanter umarım çok çalışıyordur.Pg için de devşirme bile olsa bir çözüm getirilmeli.

Enes 18 yaşında,nasıl gidebilir ki seneye turnuvaya? Mehmet Okur ile Engin Atsür katılır bu takıma , Oğuz ile Barış çıkar. Cenk'in yerine de bir tane şutör lazım 2-3 numaraya,kim onu düşünemiyorum şu anda.

Hidayet vs. zaten seneye oynar,daha fazla yaşlı adam yok takımımızda.

Enes 18 yaşında,nasıl gidebilir ki seneye turnuvaya? Mehmet Okur ile Engin Atsür katılır bu takıma , Oğuz ile Barış çıkar. Cenk'in yerine de bir tane şutör lazım 2-3 numaraya,kim onu düşünemiyorum şu anda.

Hidayet vs. zaten seneye oynar,daha fazla yaşlı adam yok takımımızda.

18 Yasindaki bir oyuncuyu verimliyse niye almayalim ?? Ispanyaya bak Ricky Rubio 18 yasinda olimpiyatlarda oynamis. Genc oyunculari tam zamaninda takima monte etmek lazim yoksa gec olur.

Üst Alt