Finalde Büyük Skandal! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Finalde Büyük Skandal!

Cevap: Finalde Büyük Skandal!

benim en cok dikkatimi çeken pozisyon,nevriye bir yerde resmen 2 ayagı dısarda topu çevirdi,sonra sayı yedik,bu pozisyonu hatırlayan yok mu?

bende bu pozisyonu merak ediyodum. bizimkiler burda faul yapacak kadar gerizekalı olamaz dedim. faulun nasıl oldugunu anlamadım. bu nasıl faul lan. harakova top taşımamışmı burda benmi yanlış görüyorum. ulan macı elimizden aldı şerefsizler...

Olay hakkında yorum yapmayacağım ceza alırım küfürden

Ama bi takımın 1. gardı ortalama 30 dakka oynayıp sayı ve asist bakımından bi elin 5 parmağını geçmez

2. gardı ortalama 15 dakika oynayıp bi elin 1 parmağını geçmez skora yardımı olursa,Işılın başı hep dik olur belki ama bizim başımız hep önde olur

3.periyodun son saniyesinde nevlin nin attığı sayıda süre resmen dolmuştu.top elinden cıkmadan süre bitmişti

221640_10150176272184265_91956264264_6516137_1405628_n.jpg

21.00'da mutlaka GS TV'de 5.periyot programını izleyin. Eğer üye değilseniz bile bugünlük en azından üye olun. Çok önemli bir program (Veli Yiğit)

Dün bu programı seyereden oldumu arkadaşlar?

Neler konuşuldu acaba?

[video=youtube;R6fCBcpgvnw]https://www.youtube.com/watch?v=R6fCBcpgvnw&feature=player_embedded[/video]

[video]https://www.uzmantv.com/basketbolda-turnike-nasil-atilir[/video]

Arkadaş komikleşmeyelim. Kendimizi de rezil etmeyelim kuşlara. Ben beden eğitimi öğretmeniyim. Turnikenin nasıl atılacağını uzman tv'den izlememe gerek yok. Oyuncu topla beraber ilerledikten sonra topu tutuyor ve iki adım atıyor. Daha sonra elinden topu çıkarıyor ve üçüncü dördüncü adımlarını atıyor. Bu pozisyonun stepsle uzaktan yakından ALAKASI yok... Ame ne yazıkki faul de yok. Hakkımızın yendiği aşikar...

Üst Alt