Finalinde Sizi Dumura Uğratmış Filmler? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Finalinde Sizi Dumura Uğratmış Filmler?

Klasikleşmiş sürpriz sonlu filmler ;

Prestij- 6. his-The others -Testere tüm seri- İçinde Yaşadığım deri - inception - incendies - The game-Zindan Adası-Olağan şÜpheliler- Oldboy- İlizyonist - Predestination-Kimliksiz -Sihirbazlar Çetesi - Ceset - Law Abiding Citizens - Identity - Interstaller - Matchstickman - Lucky Number Slevin-Black Swan-The Orphan-The Life of David Gale-İnside Man-High Tension - Skeleton Key -Who Am I

Nispeten az bilinenler ;

9 Queen-Çalıntı Hayat-Contratiempo - El Bar - Tünelin Ucunda - Heist- Black Butterfly-Anestezi - Yetimhane-21-Ben X-Trance - LA cara oculta- Basic -The best Offer-Gift -Çizgili Pijamalı Çocuk-Wild Things Serisi -Hide And Seek-Julianın Gözleri-The Canyon

Uzak Doğu Yapımları
A tale of 2 Sisters- Hand Maiden-Resimdeki Hayalet -Fabricated City - The Trafickers -Montaj- Cinayet Günlüğü-Şeytanı Gördüm -Tabloid Truth

Daha çok vardı da hatırlayamıyorum bunlar epey işnizi görür

Klasikleşmiş sürpriz sonlu filmler ;

Prestij- 6. his-The others -Testere tüm seri- İçinde Yaşadığım deri - inception - incendies - The game-Zindan Adası-Olağan şÜpheliler- Oldboy- İlizyonist - Predestination-Kimliksiz -Sihirbazlar Çetesi - Ceset - Law Abiding Citizens - Identity - Interstaller - Matchstickman - Lucky Number Slevin-Black Swan-The Orphan-The Life of David Gale-İnside Man-High Tension - Skeleton Key -Who Am I

Nispeten az bilinenler ;

9 Queen-Çalıntı Hayat-Contratiempo - El Bar - Tünelin Ucunda - Heist- Black Butterfly-Anestezi - Yetimhane-21-Ben X-Trance - LA cara oculta- Basic -The best Offer-Gift -Çizgili Pijamalı Çocuk-Wild Things Serisi -Hide And Seek-Julianın Gözleri-The Canyon

Uzak Doğu Yapımları
A tale of 2 Sisters- Hand Maiden-Resimdeki Hayalet -Fabricated City - The Trafickers -Montaj- Cinayet Günlüğü-Şeytanı Gördüm -Tabloid Truth

Daha çok vardı da hatırlayamıyorum bunlar epey işnizi görür
Ben X guzel filmdir tavsiye ederim.
Muzikleri efsanedir.

SM-G610F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Söylenecek filmlerin çoğu zaten yazılmış, ben yazılmayan bir tane söyleyim. Sürpriz final deyince "The Game" gelir aklıma :)

En sevdiğim tarz. Filmin finalinde göt olmayı seviyorum. Yazılan filmlerin hepsini izledim. Ama beni en çok dumura uğratan film kesinlikle El Cuerpo’ydu. Sesli küfür etmeme sebep olan sürpriz bir finale sahipti. Sonrasında da The Usual Suspects. Harikuladeydi

Yazılmamış olan, finali sağlam bazı filmler;
- The Prestige
- 1408
- Identy
- Donnie Darko
- The Sixth Sense
- The Orphan
- Secret Window
- Stay
- La Cara Oculta

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bir sürü film var ama Saw 1 gibisi yok!!! Filmin karakteri filmin sonuna kadar ölü numarası yapıp dikelmesi olağanüstü bir sahneydi...

Ters köşe yapmasada insanin agzina sicip birakan filmler

a requiem for a dream

ve bir erkegin duyabilecegi en agir ifadelere yer veren

500 days of summer

Ekli dosyayı görüntüle 20808

sondaki kızın adı autumn muydu ben orada kopmuştum :)
Aynen :D
yonetmen
90dk agziniza sictim hayatin gercekleriyle azicik agziniza bal calayimda umutlanin ezikler dercesine bir sahneydi.

falk_gr.jpg

Komple sezonu tek bir uzun metrajlı film olarak düşünebilirsek; Star Trek Discovery dizisi 1. sezon finali...

Üst Alt