fırat aydınus - Sayfa 13 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

fırat aydınus

Ben ne alaka ya..
Kendisi farklı bir bok değildi diyorum o alaka anılcığım. Tv'ye çıkınca hepsi Meryem ana kesiliyor başımıza.
Sahadayken ne karar verecekse aynısını çıksın dürüstçe tvde açıklasın.

Adanasporlu oyuncuya bana bilmem ne çocuğu diyemezsin diyen caneri aynı sebepten belki hayli belki doğru atan akabinde ise meloya gidip a.. k..mun çocuğu diyen arkadaştır kendisi.

Tek bir video ekleyeyim nasıl bir hakem olduğunu anlamak yeterli. Dün palabıyıklı tetikçisi maçı katlettiyse kendisinin kariyeri bundan farklı değil.
Dünkü beyin pozisyonunu ceza sahası içinde rakibe aşırı deşarj uygulanarak yapılmış haline devam vermiş adam. Gözünün önündeki dorukhanın sakatlanmasına faul bile çalamamış, alanen atılan yumruğa ise devam demiş.

Bu ve bunun gibileri muhteşem bir insanmış gibi burada lanse etmeye gerek yok. Dünkü pozisyona kırmızı değil demiş olabilir emin ol o maç fener maçı vs olsaydı kırmızı kart diye geçinen en öne gidenlerden birisi olacaktı.

:crushed:

Fırat Aydınus: (TV 8.5)

🗨 "İptal edilen golde net el kanıtı göremedim."
🗨 "25. dakikada Batshuayi'ye yapılan penaltı."
🗨 "Adana Demirspor ilk yarı 9 kişi kalmalıydı. (Onyekuru-Ndiaye)
🗨 "İkinci yarıda Samet Akaydın'a yapılan hareket penaltı."

:crushed:

Fırat Aydınus: (TV 8.5)

🗨 "İptal edilen golde net el kanıtı göremedim."
🗨 "25. dakikada Batshuayi'ye yapılan penaltı."
🗨 "Adana Demirspor ilk yarı 9 kişi kalmalıydı. (Onyekuru-Ndiaye)
🗨 "İkinci yarıda Samet Akaydın'a yapılan hareket penaltı."

Sahadayken ne gördü ki oturduğu yerde görecek. Acundan zam istiyor endirek

acun tvde de olsan en azından bir tık objektif olur insan batshuayinin 2. Pozisyonu hariç bu maçta net şöyle hata yaptı diyeceğin bir pozisyon olmadı fener aleyhine neredeyse tek pozisyon konuşmadı bile

Tepki gelmesin 8,5'dan maaşım kesilmesin diye kim ne duymak ister onu söylüyor yani eyyama devam. Çok profesyonel adam ya çok iyi yapıyor bunu.

Hakemken anliyorum, guzel paralar donmustur Gs'yi hedef alman icin. Cunku direkt maca etki ediyosun. Lan tv8.5 veya Koc Holding kac kurus veriyor da hala tetikcilige devam ediyosun? Omur boyu satilik dudukler ve kalemler. Curumusler, les gibi gorunuyorlar uzaktan.

Üst Alt