FLAŞ: Misimovic İstanbul'da ! - Sayfa 62 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

FLAŞ: Misimovic İstanbul'da !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: # Zvjezdan Misimovic

Eğlenme şeklin başkasına hakaret etmeyi mi gerektiriyor ? Üstelik yaşı senin 3 katından fazla olan ve birçok Galatasaraylı'nın büyük değer verdiği bir insana !!!

Hakaret etmek mi ?

Bunaldığımız şu günlerde insanları gülümsetmek istedim yoksa Fatih Terim'e hiçbir şekilde bir şey demem.

Ayrıca its the futbol thats the futbol diyenler var, onlar hakaret etmemiş oluyor da biz bir fotoğraf koyunca mı hakaret etmiş oluyoruz ?

Hakaret etmek mi ?

Bunaldığımız şu günlerde insanları gülümsetmek istedim yoksa Fatih Terim'e hiçbir şekilde bir şey demem.

Ayrıca its the futbol thats the futbol diyenler var, onlar hakaret etmemiş oluyor da biz bir fotoğraf koyunca mı hakaret etmiş oluyoruz ?

Babanın yaşını bilmiyorum ama takriben Fatih hocaya yakındır.. Birisi babanın resmini herhangi bir hayvanın resmine bitiştirip şakadan bile olsa o hayvanla kanka yapsa kabul edermisin peki?

Alakayı anlayamadım ama sana saygım sonsuz. Hata yaptıysak affola.

Alakası şu ki : Fatih hoca gibi birçoğumuzun büyük saygı duyduğu bir insanın resmini bir hayvan resmi ile yan yana koyup muhattap etmek pek hoş değildi.. Anlayışın için teşekkür ederim ayrıca...

Bir sözüm de site yönetimine: Arda Turan için gösterdiğiniz hassasiyeti (ki bunu doğru buluyorum) Galatasaray'ın tüm değerleri için gösterirseniz sevinirim..

Alakası şu ki : Fatih hoca gibi birçoğumuzun büyük saygı duyduğu bir insanın resmini bir hayvan resmi ile yan yana koyup muhattap etmek pek hoş değildi.. Anlayışın için teşekkür ederim ayrıca...

Bir sözüm de site yönetimine: Arda Turan için gösterdiğiniz hassasiyeti (ki bunu doğru buluyorum) Galatasaray'ın tüm değerleri için gösterirseniz sevinirim..

Haklısın. Benim yaptığım yanlıştı. Gençlik işte.

Oldu mu bu iş? Transfer döneminde yazmayacağım dedim kendi kendime, en son trt anlaştı Galatasaray deyince girdim siteye, hala aynı tas aynı hamam..Muhalif sayısı artmış sadece tek fark :)

misi+puro.jpg

[video=dailymotion;xehiro]https://www.dailymotion.com/video/xehiro_zvjezdan-misimovic_sport#from=embed[/video]

Bu video forumumuzun evladı gibi olmuştur.Hadi gel oğlum artık:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt