Florya aranıyor !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hasan Yıldız

Tecrübeli Üye
Cevap: Florya aranıyor !

ibrahim seten

florya'da yapılan arama tahir kum'un polise verdiği 2006 sezonu bilgisiyle ilgili..

Serkan Yalçın

Kırmızı Üye

Tamamen formalite. Klubümüzün bu tür işlere karışacağına inanmıyorum inanmam.

Rusen Saleh Oglu

Parçalı Üye

polislerden aciklama: "Aradik ama hic bir sey bulamadik.buldugumus tak sey BEMBEYAZ GS dergisi".

Erkan Erdoğan

10 Numara!

her olumsuzluğun altından BÜLENT TULUN çıkıyo..nerden musallat oldu bu adam bize!..:SS:

Tolga GÖÇMEZ

Cezalı

Bu tahir kUM denen kötü kadın çocuğuna nasıl ulaşabiliriz,ilk gördüğüm yerde anasının hatrını sormak istiyorum da lan serefsiz sanane sen f5 in azizenin avukatımısın ,içimden geçen küfürleri yazsam ne oruç kalır ,nede gscimbom üyeliği.Ben bu adama kafayı taktım arkadaş ,bulurum ben bu adamı....

Baki Özden

Şef Gümüş Kıvrım

Ne kadar aleyhimizde iddia varsa araştırsınlar eğer biri pisliğe bulaşmışsa onun en ağır cezasını biz veririz

Kenan Soydabir

Tecrübeli Üye
Emniyet, Florya'dan Ayrıldı!

Twitter'da Ertem Şener, Timur Kuban gibi isimler emniyetin Florya'dan ve TT Arena'dan ayrıldığını belirtti.

Tufan Aydın

Tecrübeli Üye

Varsa ellerinde belge düşürsünler bizide ;)

Önder Onargan

Kırmızı Üye
Cevap: Emniyet, Florya'dan Ayrıldı!

Tesislerde zaten tadilat var. orada şu anda klube ait belge bulundurulması söz konusu değil. Bütün belgeler TT Arena'da. Arama orada olacak.

Ertuğ Açıkgöz

Yeni Üye

bülent tulun'un spor yorumculuğu yaptığı süreçte telefon konuşmalarında adı geçtiği için ve şuan ki ofisinin arena'da ve florya'da olduğu için buralarda arama yapılıyormuş..direkt kuluple alakası olmayan bişey..

Ertuğ Açıkgöz

Yeni Üye

ntvspor'dan aykut kardeşimi öpüyorum.. bu kadar güzel kapak ancak demirkol'a yakışırdı..

Önder Onargan

Kırmızı Üye

bülent tulun'un spor yorumculuğu yaptığı süreçte telefon konuşmalarında adı geçtiği için ve şuan ki ofisinin arena'da ve florya'da olduğu için buralarda arama yapılıyormuş..direkt kuluple alakası olmayan bişey..

Şu anda NTVSPOR'da aynısı söyleniyor. Bülent Tulun'un ofisi önceden Florya Metin Oktay Tesisleri'ndeydi. Şimdi TT Arena'da. Kendisine ulaşılıp evinde arama yapılacak. Kulüp ile ilgili herhangi bir arama söz konusu değil.

Erkan Erdoğan

10 Numara!

GALATASARAY'ımızın altın'dan çıkıcak tek şey fenerbahçedir..kaldı'ki biz erkek adamız..tükürdüğümüzü yalamayız..en ufak falsomuz varsa düşürsünler!..

Faruk Temirci

Cezalı

Renktaslar sakin olun. Birsey cikmaz. Yoksa goz altina filanlar olurdu :) Bunlar sadece show

Kenan Soydabir

Tecrübeli Üye
Cevap: Emniyet, Florya'dan Ayrıldı!

Tesislerde zaten tadilat var. orada şu anda klube ait belge bulundurulması söz konusu değil. Bütün belgeler TT Arena'da. Arama orada olacak.

O zaman oradan ayrıldılar. Arkadaşlar başlığı değiştirirse iyi olur. Onlar aramadan ayrıldılar yazdılar. Bende Florya'da olduğunu tahmin edip, böyle yazdım. :)

Deniz Attila

Parçalı Üye

O değil de ntvspor muhabiri TTA'nın önünde çok fena madara oldu...Kekeleyip duruyor" eee şu an bu araçların hangisi emniyet güçlerine hangisi Galatasaray kulübüne ait tesbit edemiyoruz kem küm" çok aradı emniyet güçlerini TTA'da ama nafile...

Fuat Akdağ hala "Florya'da, TTA'da ve Tulun'un evinde polis arama yapıyor" diyor. Bu insanlar algılama özürlü ama daha da fazla zavallı!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt