FM 2012 'de ilk hangi takımı alacaksınız? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

FM 2012 'de ilk hangi takımı alacaksınız?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: FM 2012 'de ilk hangi takımı alacaksınız?

Ben hayatım boyunca Fm oynamadım,biri detaylı bir sekilde anlatsın da bizde başlayalım ama şimdi değil,müsait bir zamanda anlatan olsa müthiş olur.

Fm'nin detaylık bir şeyi yok.Yeni Oyun açarsın ordan hangi takım ile oynuyacağını seçersin sonra oyuna başlarsın kadrona bakarsın nerelere takviye gerekiyorsa ona göre futbolcu alırsın.Takımı Şampiyon yaparsan veya yukarılarda bitirirsen iyi takımlardan teklifler gelir.Takımı iyi yönettiğin için takımın popülaritesi artar.Takımına daha iyi futbolcular gelir.Fm kısaca bu.

Az kaldı artık oyuna, gelsin bir an önce, FM12 geliyor diye FM11'i tamamen bıraktım artık. :)

Türkiye Ligindeki en iyi takım Galatasaray diyorlar oyuncuların özellikleri çok iyiymiş.

geçen sene söylenti vardı oyunun türkçe versiyonu çıkıcak diye ama şuan öle bir haber yok

İlk takım olarak tabiki Galatasaray. bi 5 6 sezon oynadıktan sonra. Y Malatya yı alır bi 2030 yılına kadar giderim sanırım :)

Port Vale

kuponumu 95. dakikada yakti.

o yuzden onlari alip yakacagim :asd:

Oyunu oynarsam Galatasaray alacagim :)

fm değilde fifa manager de ilk takımım tabiki galatasaray olacak bi 5 yıl sonra bırakıp sıfırdan küçük bir anadolu takımıyla yola devam edebilirim.

fifa manager fm bu yılda geçemeyebilir ama nasılki son 2 yılda fifa pes dağıttıysa artık sıra fm de pes zaten bi 5 yıl kendine gelemez :)

Kesinlesti takimim Napoliyi alacagim. Sonra da ingiltere 1. ligden Chalton Atletic'i.

Size tuhaf gelecek ama ben Galatasaray hic almadim fm 11 de. Ama 12 de 1-2 sene yoklarim :)

Nottingham Forest FC veya Charlton Athletic veya Galatasaray'ı alırım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt