FM20 #1. FC Köln Kariyeri - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

FM20 #1. FC Köln Kariyeri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
VEE AFGAN BOMBAMIZ
yeminle sadece ekmek parasını kazansın diye tuttum takımda. gelişime açık aslında iyi fizikseli var ve kararlı bi herif. iyi bir eğitim de alacak said, 8 kardeşi var Said'in. en büyük abisi ve babası camide bi terör saldırısında hayatını kaybetmiş. Said 11 yaşından beri ailesini geçindirmek için gece gündüz demeden çalışıyor. Bi türk sayesinde kendisinden haberimiz oldu afganistanda görevli bir askerimiz bizim bi personelin akrabası idi o önerdi, şans vereceğiz.
ailesini almanyaya getirmek için çalışmalarımıza başladık.
biz sadece futbol kulübü değiliz :D

Afganistan da yaşıtları ya milis güçlere katılıyor ya zenne oluyor bu nasıl kaçmış da topçu olmuş tam bir başarı hikayesi sevdim bu çocuğu..

icralık olan kulübü borçsuz hale getirdik. klopp işine bak aslanıım

mali.jpg
das.jpg
parayı bulduk ya hemen vergiyi dayadılar
vergi shocked.jpg
reklam ve pazarlama
ddddd.jpg

bütçe belirlendi. yavaştan gelecek sezon hazırlıklarına baslıyorum. şu an fırsat transferi hariç yapmayacagız transfer. eldeki fazlalıkları az da olsa para kazanarak gönderiyoruz

bütçe.jpg

iş yapar gibi gelişirse
kevin.jpg

15 yaşında mı

ULAN :mad:
seneye sozlesmesi bitiyo, herifler 6.5ten baslattılar görüşmeyi 18e kadar çıktım kabul etti çinliler. biizmki reddetti. gidin paraya bakın ne salak adamsınız kölnden ne bekliyonuz ya 2 topcudan 28 kaat kaldıracaktım ikisi de reddetti.
bi de bunun yerine adam almıstım genc şimdi 4 forvet oldu takımda :D:D
cordoba.jpg

yerine aldıgım genc hayvani fransua. sadece 3 milyon
coly.jpg

ULAN :mad:
seneye sozlesmesi bitiyo, herifler 6.5ten baslattılar görüşmeyi 18e kadar çıktım kabul etti çinliler. biizmki reddetti. gidin paraya bakın ne salak adamsınız kölnden ne bekliyonuz ya 2 topcudan 28 kaat kaldıracaktım ikisi de reddetti.
bi de bunun yerine adam almıstım genc şimdi 4 forvet oldu takımda :D:D
Ekli dosyayı görüntüle 89533

yerine aldıgım genc hayvani fransua. sadece 3 milyon
Ekli dosyayı görüntüle 89534

adam takir takir gol atiyor,ne satiyorsun ,kalsin yeni aldigin sipayi'da kiraya ver pissin

en kotu MLS 'ye itelersin durbun'u,onun alicisi cikar
gitti kral nimese iyi haber geldi şimdi :D
mere için sevilladan gelen teklifi reddettik. mere sinirlendi benle konusmak istedi oturduk konustuk niye dedi izin vermediniz gitmeme, dedim tesislerde sözü geçen isimsin o yüzden. onun bile haberi yoktu bundan verdiği cevaba bak :D kandırdık yine birini :p
mere ahah.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt