Football Manager 2009 Hikayeleriniz ve Daha Fazlası - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Football Manager 2009 Hikayeleriniz ve Daha Fazlası

Oyunu Rasit sayesinde kurdum ilk macımı yaptım:)

3 d olayı hosuma gitti baya güzel ama Galatasarayın bütce inanılmaz kotü olmus 500k gibi birsey ayrıca oyuncu satamıyorum yav hepsi taksitle almak istiyor televizyonmu bu kardesim taksitle transfer mi olur:D

Bunun bir yaması maması yokmu bu bütce olayı sakat yav:D

Sana verdiğim yamada bütçe artırmada var sanırım. :D

Konya sahasında galatasarayımıza boyun egdi

Bu Arada Galatasarayın sezon basında kiraladıgı pogrebnyak i almak icin galatasaray yönetimi girisimlere basladı

Haziran 2008'de Galatasaray'da bir dönüm noktası yaşanıyordu.Galatasaray'ın başına

gelmesinin üstinden 1 hafta geçmemişti ki Skibbe görevinden alınmış yerine henüz bir iş

tecrübesi bulunmayan Burak YAĞCI geçmişti.Yaptığımız bütün hazırlık karşılaşmalarını

kazanmamıza rağmen sezona büyük bir talihsizlikle başlamış ve Şampiyonlar Ligi 3.

Önelemesinde Liverpool'a eşleşmiştik.Deplasmanda aldığmızı 0-2 lık mağlubiyetin ardından

Ali Sami YEN'de 2-1 galip gelmemize rağmen elenmiş ve UEFA kupasında 2. kez zafer

yaşamak için çalışmalara başlamıştık.Sezona Kayserispor'u 2-1 yenerek Süper kupayla

başlamıştık.Genel olarak

Aykut

Sabri--Meira--Servet--Hakan

Mehmet Topal

Arda---Lincoln-------Kewell

Ümit---Baroş

sistemiyli oynuyor.Her maçta gerektikçe rotasyona gidiyorduk.Özellikle 3 forvetimizinde

formsuz ve sakat olduğu dönemde Yase YILDIZ ileride ne kadar büyük bir YILDIZ

olabileceğini kanıtlamıştı.Devre arasında Linderoht'u Lyon'a 18 Milyon YTL'ye satıp bir

rekor kırmıştık.Aynı dönemde Valencia'nın Lincoln'e 23 Milyon YTL'lik teklifini tüm baslıkara

rağmen reddetmiştim.Uefa kupasında valencia,everton,vales ve rennes'le eşleşmiş ve 1

beraberlik(everton) 3 galibiyetle grup birincisi olmuştu.ve 9 yıldrı yapılamayanı 1-0 geriye

düşmemize rağmen ardanın 2 golüyle başarmış yıllar sonra Kadıköyü ortasına

GALATASARAY bayrağını bi kere daha dikmiştik.İlk yarı bittiğinde 41 puanla lig birincisiydik.Türkiye kupasında Fenerbahçeyle eşlemiş.Uefa grubundan 1. olarak çıktıktan

sonra Aston villa ile eşleşmiştik.(sonucunu merak ediyorsanız oyuna devam etmemi beklemeniz gerkiyo.kariyerim sizin gösterdiğiniz ilgiye göre devam edecektir.:))

bu arada forvet arayan arkadaşlara duyurulur fazla uçmanız gerek yok içinize bakın yaser üst düzey performans sergiliyo

Üst Alt