Football Manager 2016 GSC Turnuvası | Şampiyon Anıl Bunarcı (Sporting CP) | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Football Manager 2016 GSC Turnuvası | Şampiyon Anıl Bunarcı (Sporting CP)

* Turnuva 16.3 güncellemesi ile oynanacaktır. Oyunu henüz güncellemediyseniz lütfen güncelleyiniz.
* Turnuva 8 takımlı 2 gruptan oluşacaktır. Grup ilk 2'leri yarı finalde eşleşecektir. A grubunun lideri B grubunun ikincisiyle, B grubunun lideri A grubunun ikincisiyle yarı final oynayacaktır. Katılım durumuna göre 10 takıma yükseltilip 5'erli gruplardan oluşabilir.
* Turnuva çift maçlı şekilde ilerleyecektir.
* Maçlar herkesin uygun gördüğü ve anlaştığı bir tarihte oynanacaktır. Grup müsabakaları için 2-3 saat arası kesintisiz müsaitlik durumu gerekmektedir.
* Katılmak için Steam üyeliğinizle birlikte konuya bir mesaj bırakınız.
* Takım seçimi ve turnuva hakkındaki görüşlerinize ve önerilerinize açığız.

Ödüller :

Birinciye 3 aylık tag - Anıl Bunarcı
İkinciye 2 aylık tag - Melih Eren
Üçüncüye 1 aylık tag - Refik Y. AKKÜLAH / Mert Uygur

Katılanlar :

Ömer Y. Alar
Melih Eren
Töre Dirik
Mert Uygur
Onur Nigdeli
Refik Y. Akkülah
Emre Arslan
Anıl Bunarcı

A Grubu
1.Wolfsburg
2.Sporting

B Grubu
1.Leverkusen
2.Everton

Yarı Final

Wolfsburg: 5 - 3 :Everton
Sporting: 3 - 3 :Leverkusen

Final
Sporting: 2 - 1 :Wolfsburg

Şampiyon @Anıl Bunarcı (Sporting CP)

@Mert Uygur - LEVERKUSEN
@Anıl Bunarcı - SPORTING
@Refik Y. AKKÜLAH - EVERTON
@Melih Eren - WOLFSBURG
@Ömer Y. Alar - INTER
@Töre Dirik - PORTO
@Onur Nigdeli - SCHALKE
@Emre Arslan - SEVILLA

Son düzenleme:
Hangi saatler ve günlerde oynanacak? Takriben ne kadar sürer bilgi verirseniz müsaitliğimi belirtirim

D5803 cihazımdan gönderildi

Hangi saatler ve günlerde oynanacak? Takriben ne kadar sürer bilgi verirseniz müsaitliğimi belirtirim

Büyük ihtimal bir Cumartesi-Pazar gününe falan denk getiririz. Katılımlar bitsin tarihi karaklaştırmak için tartışacağız. 4'lü grup aşamasında 4 kişi aynı anda ve aynı oyunda oynayacağımız için 2-3 saat arası(hızımıza göre azalabilir) hepimizin bilgisayarların başında bulunması gerekiyor. Gruplar bittikten sonraki evrede de direk eşleşme falan olur, onu da başka bir gün yaparsak 2 günde biter.

Büyük ihtimal bir Cumartesi-Pazar gününe falan denk getiririz. Katılımlar bitsin tarihi karaklaştırmak için tartışacağız. 4'lü grup aşamasında 4 kişi aynı anda ve aynı oyunda oynayacağımız için 2-3 saat arası(hızımıza göre azalabilir) hepimizin bilgisayarların başında bulunması gerekiyor. Gruplar bittikten sonraki evrede de direk eşleşme falan olur, onu da başka bir gün yaparsak 2 günde biter.
Steam online hiç oynamadım tarif ederseniz varım. Yalnız 5 mayıstan sonra 1 aya yakın şehir dışında olacağım onu da belirteyim.
Steam : um1789

steam : gs_welcometohell

Bence takimlar : Napoli - Tottenham - Roma tarzi olursa daha keyifli olur . Barcelona - Real - Chelsea felandan ziyade . Ya da daha dusuk takimlar da olabilir biz yillar once addmanager diye bir FM sitesi vardi forum . Ki Gorup gorulen en iyi FM formudur Turkiye'deki bence . Onda Dunya derbilerinden yapiyorduk degiserek ama ic sahada bir takim oluyordun dis sahada diger takim . Ornegin : derbi olarak Marsilya Lyon 'u secmis olalim . Ilk mac Ben Marsilya'yi almis olayim . Ilk mac benim sahamda olacak . Ikinci mac ben Lyon'u alacagim ve deplasmanda oynayacagim bu kez . Ve sonra turnuva boyu ayni derbi ustunden degil derbiler devamli degistirilebilir . Bu tarz yapip direk eleminasyon da olabilir grup usulu de . Ya da bence kura usulu herkese ilk basta bahsettigim gibi dengeli takimlar secilirse daha keyifli olur . Illa ki daha guclu daha gucsuz olacaktir ama fark takimlar dogru secilirse oldukca az olur turnuva da oldukca keyifli .

steam : gs_welcometohell

Bence takimlar : Napoli - Tottenham - Roma tarzi olursa daha keyifli olur . Barcelona - Real - Chelsea felandan ziyade . Ya da daha dusuk takimlar da olabilir biz yillar once addmanager diye bir FM sitesi vardi forum . Ki Gorup gorulen en iyi FM formudur Turkiye'deki bence . Onda Dunya derbilerinden yapiyorduk degiserek ama ic sahada bir takim oluyordun dis sahada diger takim . Ornegin : derbi olarak Marsilya Lyon 'u secmis olalim . Ilk mac Ben Marsilya'yi almis olayim . Ilk mac benim sahamda olacak . Ikinci mac ben Lyon'u alacagim ve deplasmanda oynayacagim bu kez . Ve sonra turnuva boyu ayni derbi ustunden degil derbiler devamli degistirilebilir . Bu tarz yapip direk eleminasyon da olabilir grup usulu de . Ya da bence kura usulu herkese ilk basta bahsettigim gibi dengeli takimlar secilirse daha keyifli olur . Illa ki daha guclu daha gucsuz olacaktir ama fark takimlar dogru secilirse oldukca az olur turnuva da oldukca keyifli .

Biz 15-20 arası başaltı takımı listeye koyup, herkese onlardan birini seçme fırsatı verelim diye düşünmüştük.

Arkadaşlar takım seçme konusunda benim fikrim şudur.

İnternette kura çekimi için sayfalar var. Katılanların listesi tam olarak oluştuğu zaman örnek olarak 8 kişi oldu diyelim. Herkes 2 takım adı verir ve her takımın bir numarası olur 1den 16 ya kadar.
Daha sonra kura çekimi için 16 takımlı liste yazılır ve arasında ilk 8 tanesini program bize verir.
Diğer aşama ise katılımcıların olduğu listeyi sıralamaya sokmaktır. 8 kişiyi liste halinde yazıp çekiliş yapılır ve kullanıcı listesi ortaya çıkar. Ortaya çıkan bu 2 listede karşılıklı gelen kullanıcılar ve takımları o turnuva için öyle kayıt altına alınmış olur.

Taslak olarak şöyle olacaktır.

o3qPLQ.png
pzMq7J.png

Son düzenleme:
Üst Alt