Football Manager 2018 - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Football Manager 2018

1.5 katından fazla maaş istiyorlar, tamam kısmen gerçekçilik var dengesiz bir durum da söz konusu.

Yapay zeka yönünü geliştirmeleri lazım biraz daha üstüne gidip görsellik de eklerseler çok kaliteli düzeye getirebilirler.
Bence gorsellik artirilmali.

Sampiyonlar ligi kupasi aliyorsun iki sn konfeti atiliyor.

Hatta bence menajer olarak kazandigin parayi harcadigin ozel bir hayat kendine ait ev araba ve medyada magazinsel haberler yer almali.

Futbolcularin da ozel hayatina girmeliler.

Basin toplantısı taktik ekraninda farkli arka gorseller kullanılabilir.

Fm 18 de bunlarin bazisini göreceğiz sanirim

Iphone XXX aletimden Gscimbom mobil uygulamasi ile gönderildi.

Oyun biraz kasıyo gibi geldi bana ama emin de olamadım sanki fare hareketleri biraz geç ve ya yavaş algılıyo. Bilgisayar i7 işlemci, 8 gb ram, 1 gb nvidia gt840 ekran kartı var. 3 tane oynanabilir lig açtım, grafik detayı ortaya çektim üstelik anlamadım.

Oyun biraz kasıyo gibi geldi bana ama emin de olamadım sanki fare hareketleri biraz geç ve ya yavaş algılıyo. Bilgisayar i7 işlemci, 8 gb ram, 1 gb nvidia gt840 ekran kartı var. 3 tane oynanabilir lig açtım, grafik detayı ortaya çektim üstelik anlamadım.
Laptop mu bu ?

Muhtemelen oyun cpuya entegre dahili ekran karti ile calisiyor aygit yoneticisini kontrol et

Laptop mu bu ?

Muhtemelen oyun cpuya entegre dahili ekran karti ile calisiyor aygit yoneticisini kontrol et

Laptop üstat. Nvidia ile çalışıyo oyun ama kasma kesinlikle var. Sol menude anasayfa veya başka bişeye tıkladığımda 2-3 sn sonra algılıyo. Tek sorun bendeyse formata kadar yolu var

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Laptop üstat. Nvidia ile çalışıyo oyun ama kasma kesinlikle var. Sol menude anasayfa veya başka bişeye tıkladığımda 2-3 sn sonra algılıyo. Tek sorun bendeyse formata kadar yolu var i

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Formata gerek yok oyunun hangi ekran kartini kullandigindan emin ol.

Bir hata varsa yama ile duzeltilir

Atalay Babacan baya iyiymiş sanırım. Diger u17 oyuncularımızdan iyi olan var mi? Altinordu gençleri nasıl özellikle kalecileri? Oyunu alan arkadaşlar hayrına bi caps atsalar da heveslensek :)

SM-A700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Düşün ki çocuğu 16 yaşında keşfedip imzayı basmışsın, 18 inde gelip takıma katılmış, emek veriyorsun, parlatıyorsun, ve bir gün karşına gelip şöyle diyor sana ;

YouTube

Aynen bu tepkiyi veririm PC başında. Ya da en hafifi bu olur :D

ayfona daha çok yenilik geliyor fm den :red: fm e devrim niteliğinde bir yenilik geldiğini görmedim ben bu güne kadar maç motoru ve kadrolarla oynuyorlar işte. 2 yıl evvel sosyal medya özelliği gelmişti oda bence çok matah birşey değil. fm oyuncularıda oyunda yapılan yeniliklerden pek hoşlanmıyor zaten genelde aynı kalsın herşey kadrolar güncellensin isterler. kısacası sene içinde mutlaka indirimlerle 50 liraya filan düştüğü oluyor oyunun bir kaç gün tam o aralarda oyunu almak her zaman daha mantıklı. çıkar çıkmaz alınacak bir oyun değil fm serisi.

ayfona daha çok yenilik geliyor fm den :red: fm e devrim niteliğinde bir yenilik geldiğini görmedim ben bu güne kadar maç motoru ve kadrolarla oynuyorlar işte. 2 yıl evvel sosyal medya özelliği gelmişti oda bence çok matah birşey değil. fm oyuncularıda oyunda yapılan yeniliklerden pek hoşlanmıyor zaten genelde aynı kalsın herşey kadrolar güncellensin isterler. kısacası sene içinde mutlaka indirimlerle 50 liraya filan düştüğü oluyor oyunun bir kaç gün tam o aralarda oyunu almak her zaman daha mantıklı. çıkar çıkmaz alınacak bir oyun değil fm serisi.
Ben de onlardanim, gerci pek zaman bulamiyorum ama oynayinca da o eski klasik ruhun kaybolmasini istemem. O yuzden kadrolar yenilensin, ufak tefek duzenlemeler yapildimi benim icin yeter.

Reklam yapmak gibi olmasin ama efsane oyun CM 01/02 su anda yapimcilari tarafindan bedavaya paylasiliyor.

Her sene oyuncu toplulugu kadro guncellemesi cikariyor. Ekim 2017 guncellemesi de cikti. Oynayip ozleyenleriniz varsa eger siddetle oneririm. Eskisi gibi guzel hala.

Downloads - CM 01/02 Website

Fm 18 i aldım arkadaşlar, uzun süre sonra oynayacagım. Bu oyuncu fotografları neden yok acaba nasıl aktif ediliyor bilen var mı?

Üst Alt