Football Manager Artık Tamamen Türkçe ! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Football Manager Artık Tamamen Türkçe !

Cevap: Football Manager Artık Tamamen Türkçe !

Bu oyunu Türkçe'ye çevirselerde ben anlamam artık.

Kalıplar kafamda ingilizce yerleşti.

O değil de FM2013 çıkar bunlar hala bitiremezler, ne kariyerler bitti ama hala %100 Türkçe olarak oynayamayanlar var :)

Adem Ozkur"dan alinti:

Arkadaşlar şunu açık ve net olarak söyleyeyim madem, aklınızda soru kalmasın.

1. AŞAMA = Dosyaların çevrilmesi bitecek.

2. AŞAMA = 1. aşama devam ederken devam edilen dosya düzenlemeleri devam edecek (Nasıl bi cümle oldu bu.) Dosya düzenlemeleri bitecek.

3. AŞAMA = Yamanın kurulum programı yapılacak. Ki bu kurulum programını basit bir şey olarak düşünmeyin. Korsan oynayan var, orijinal oynayan var, farklı resmi güncellemelerle oynayanlar var, hepsine uyumlu hale getirilecek. FM 2010 ve FM 2011'e uyumlu hale getirilecek.

4. AŞAMA = 2-3 günlük bir oyunda deneme yapılacak yamayı test amaçlı.

İşte bu aşamalardan sonra yayınlanacak. O da haftasonuna kadar falan değil

Kaldı ki daha erken bitse bile, resmi güncellemenin çıkmasını bekliyoruz. O da SIGames'in her sene yaptığı gibi Rusya liginin transfer döneminin bitmesine bağlı. Rus liginde transfer dönemi bittiğinde resmi yama çıkar.

Ben oyunu Mart başından Mart başına alıyorum,çünkü n sayıda yama falan filan anca bitiyor,hem de sıkıntı olmuyor güncellensin dursun,hata varsa duruma göre yeniden başlat falan :D

Ben de türkçe oynayınca yolumu bulamıyorum,terimler çok yabancı geliyor,orta açma hamur açmaya benziyor :D

İşin şakası bir yana arkadaşlar faydalı bir iş yapıyorlar, %70'de bile kalsa saygı duymak lazım,hiç yapmayabilirler de,zorunda da değiller.

Gerçi bilmiyorum ne zaman %100 çeviri dense,bir bakayım diye denesem,genelde japonca bir türkçe ile karşılaşıyorum,ya da cümle haznesinin yarısı ingilizce kalmış oluyor,herhalde diyorum ingilizce bizim dilimize geçmiş :D

Iyi yapanı çok ender.

12.2.0 çıktı bugün. Orjinal oyunu olanlar oynuyor şimdi. Biz korsancılar için crack çabucak çıkar inşallah. %100 Türkçe yamada ise artık sona gelindi. Adem Özkur birkaç gün sonra yamanın ne zaman çıkacağını duyuracaklarını söyledi. Sabırsızlıkla bekliyoruz.

%100 Türkçe büyük bir başarı olacak çıkarsa, Fm 2012'ye ısınamamıştım Türkçe olunca oynayabilirim.

İngilizce'yi söktüm oyunlar sayesinde.Fakat rpg tarzında ve menajerlik serilerine bir yere kadar yetiyor.%100 yama diyenleri çok gördük düşük cümleler çevrilmemiş ingilizce cümleler bunlar onca senedir yapılan yamaların en büyük hatalarıydı.Umarım bu yama sayesinde Türkçe oynarız.Ama öyle alıştık ki oyunları ingilizce oynamaya ben Türkçe destekli oyunları bile ingilizce oynuyorum maalesef.

iste bu olmadi

millet ne güzel istemeden de olsa inglizce ögreniyordu, iste bu olmadi arkadaslar, iste bu olmadi.

Üst Alt