Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv) - Sayfa 349 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası (Arşiv)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şu mesaj layk patlaması yaşamalıydı

Ah nerede o eski Fm li günler
ilk hafta gazişehire yenıldım yav. adamların kaleyı tutan ıkı topu var ıkısıde gol. 2-1 bıttı maç.
ama en acısı alt yapı ust yapı yas grupları vs herseyle ılgılenıyorum dıyordum fakat a takımda tek sağ bekım yokmus. şimdide serdar mı serkan mı ne o kurtulus soyadlı sağbekı kıralamaya calısıyorum.

edit. altınordudan 24 yasında gökcanı kaçırdık harika bi sağbek yetişiyor türk futbolu ıcın
yedeği olarakta istanbulspordan 2k ya 21 yasındakı mehmet yesıl. kalitei bi rekabet olacaktır

gerçi bunlar özünde stoper ama ben bunları beke çeviririm

ilk hafta gazişehire yenıldım yav. adamların kaleyı tutan ıkı topu var ıkısıde gol. 2-1 bıttı maç.
ama en acısı alt yapı ust yapı yas grupları vs herseyle ılgılenıyorum dıyordum fakat a takımda tek sağ bekım yokmus. şimdide serdar mı serkan mı ne o kurtulus soyadlı sağbekı kıralamaya calısıyorum.

edit. altınordudan 24 yasında gökcanı kaçırdık harika bi sağbek yetişiyor türk futbolu ıcın
yedeği olarakta istanbulspordan 2k ya 21 yasındakı mehmet yesıl. kalitei bi rekabet olacaktır

gerçi bunlar özünde stoper ama ben bunları beke çeviririm

İstifayı verelim

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

dün isimlerini payaslatığım gencolardan onur kara 150k ya alanya da.
transfer gelirinde kulup rekoru. sonrakı satıstanda yuzde 50 pay.
3 sezondur transfer edilen oyunculara toplamda 190 k ödemişiz. sattıklarımızdan 250k kazanmısız.
son trasnferden gelen para altyapı tesislerinin gelısmınde ve bı ıkı yenı regenı kapmakta coktan kullanıldı bile.
ah ulan gs baskanı olsam var ya

Arkadaşlar merhabalar. Football Manager 2019 ile ilgili transfer iddaasina konu oyuncularin profil analizlerinin, kariyer hikayelerinin, oyuncu önerilerinin, taktik paylaşımlarının ve daha fazlasının bulunduğu youtube kanalıma abone olursanız mutlu olurum.
FM SCOUTİNG

süperligdeyiz
10.000 kişilik yeni stad yapımı alt yapı ve antrenman sahaları bakımı başladı 3m transfer butcesı ve tüm dünyayı gözlemleme imkanı verildi :tbr:
lige fena başlamadık
48277

savunmadaki gencoları fener ayartmaya calısıyor. dünya standartında stoper arslanlarım

Bana fenerli iması bulunan bir, iki arkadaş vardı. Onları cezalandırmak maksadıyla fm oyunuma hapsettim ama kadro yetersiz olduğu için bir kaç üye ile takviye yaptım.

Bana fenerli imasi bulunan arkadaslarla itinayla oynayacagim

Kariyerime onlarca gazeteci önünde sözleşmemi imzalayarak başladım.

48451

Gscimbom SK kimdir, nedir diye de bir kaç araştırma yaptım

48452

Tıpkı başakşehir gibi proje takımı olduğunu gördüm.

Kadromdaki oyuncular,
48453
48454

Bir hazırlık maçı ayarlayıp ardından bir kaç oyuncuya şans verdim.

48455

hazırlık maçlarında gençlere şans vermeye çalışacağım ama kafamdaki 11 şu şekilde netleşti

48456

benim için bir sınav olacak lille maçını beklerken iki oyuncum sakatlandı.

48457

48458

eksiklerimizin olmasına rağmen lille maçına çıkıp, serkanın asisti ve danyalın golüyle maçı 1-0 kazanmayı bildik.

48459

yeni üye olduğum için çoğunuzun ismini bilmiyordum, bu oyun sayesinde tanımış olurum.

ben gidip oyuncularımı biraz terbiye edeyim

Bana fenerli iması bulunan bir, iki arkadaş vardı. Onları cezalandırmak maksadıyla fm oyunuma hapsettim ama kadro yetersiz olduğu için bir kaç üye ile takviye yaptım.

Kariyerime onlarca gazeteci önünde sözleşmemi imzalayarak başladım.

Ekli dosyayı görüntüle 48451

Gscimbom SK kimdir, nedir diye de bir kaç araştırma yaptım

Ekli dosyayı görüntüle 48452

Tıpkı başakşehir gibi proje takımı olduğunu gördüm.

Kadromdaki oyuncular,
Ekli dosyayı görüntüle 48453
Ekli dosyayı görüntüle 48454

Bir hazırlık maçı ayarlayıp ardından bir kaç oyuncuya şans verdim.

Ekli dosyayı görüntüle 48455

hazırlık maçlarında gençlere şans vermeye çalışacağım ama kafamdaki 11 şu şekilde netleşti

Ekli dosyayı görüntüle 48456

benim için bir sınav olacak lille maçını beklerken iki oyuncum sakatlandı.

Ekli dosyayı görüntüle 48457

Ekli dosyayı görüntüle 48458

eksiklerimizin olmasına rağmen lille maçına çıkıp, serkanın asisti ve danyalın golüyle maçı 1-0 kazanmayı bildik.

Ekli dosyayı görüntüle 48459

yeni üye olduğum için çoğunuzun ismini bilmiyordum, bu oyun sayesinde tanımış olurum.

ben gidip oyuncularımı biraz terbiye edeyim

hosgeldin doruk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt