Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası... - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Football Manager Hikayeleriniz ve Daha Fazlası...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Football Manager 2010 Hikayeleriniz ve Daha Fazlası..

FM 2010 Türkçe geliyor!

Beklenenden erken tarihte 14 Ekim 2009'da Football Manager 2010'un demosunun çıkmasının ardından oyunun Türkçe'sinin de çok kısa bir zaman sonra Türkiye'nin Football Manager platformu FMGraphics.net tarafından yayınlanacağının müjdesini vermek isteriz.

Geçen sene toplam 6 versiyonda 490.000 kez indirilen Türkçe Football Manager, bu kez Football Manager 2010 ile geri dönüyor. Oyunun tam sürümünün çıkmasının hemen ardından Football Manager 2010 Türkçe yayında olacak. Profesyonel bir şekilde sürdürdüğümüz çeviri çalışmaları büyük bir hızla devam ediyor. Football Manager 2010 Türkçe v1, hatalardan arındırılmış %85'in üstünde bir yüzdeyle sizlerle olacak. Şimdilik sizleri 2 resim ile başbaşa bırakıyoruz.

Allah'ım sana geliyorum :asd:

biraz zor çevirirler bu sefer gerçekten çok ayrıntılı bir oyun olmuş..ingilizce bilmeyenler baya zorlanacaklar..hatta oynayamayacaklar..

Oyunda bir bug buldum.

Pasif ofsayt özelliği yok maç motorunda.Kanattaki adama atılan topa forvet ofsaytta kaldığı için hakem ofsayt verdi,bu bi kaç defa başıma geldi.Umarım tam sürümde düzeltilir.

Galatasaray'ı seçince Arda'nın fiyatı 14.5 € civarında ama daha sonra Machester City'yi seçip oyuna başladım ve Arda'nın fiyatı 5.75 € oldu.Aynen takımdaki diğer futbolcularında fiyatı düştü.Birtek Galatasaray'ın değil diğer takımların(mesela Fenerbahçe) oyuncularının fiyatıları da düşmüş.Ama ne Galatasaray'ı ne de Manchester City'yi seçince City'li oyuncuların fiyatları değişmedi.

Cevap: Football Manager 2010 Hikayeleriniz ve Daha Fazlası!!!

Genel olarak Arda,Keita'dan çok daha iyi görünüyor,daha doğrusu Keita'yı daha iyi yapabilirlermiş.

Bunun sebebi yurt dışından gelen oyunculara Turksportal'ın ilk başta dokunmaması. Yani bir dahaki patch'de daha iyi olacaktır Keita. Fakat Keita bende muazzam oynuyor tabi o başka.:D

Ayhan mükemmel. Ball winning midfielder yapıldığında şov yapabiliyor.

Kaiserslautern - Galatasaray

kaiserd.jpg

Paderborn - Galatasaray

paderborn.jpg

Takım müthiş oynuyor . :D

Bir de oyunda çok fena kaleci bug'ı var. Mesela Aykut'un peşinde Milan,Barcelona,Real Madrid var. Hamidou için Barça ,Madrid kapışıyor . Daha bir çok örneği var . İnşallah tam sürümde düzeltirler .

Valla ben de anlamadım ama 4-3-3 harika oynuyoruz. Baros 5 maç 11 gol le oynuyor. 5 maçta 28 gol attım . Şaka gibi :D

friendly.jpg

Oyuncuları takımların istemesinin sebebi database çok küçük olduğundan dolayı.

Yoksa tam sürümde elbette olmayacaktır o,ben Arsenal kariyeri açtığımda 500 bin euro'ya Ochoa'yı getirdim takıma,saçma oldu yani :eek:

Henüz ciddi bir rakiple oynamayan Galatasaray , bir gayrıciddi rakibini daha 7 golle uğurluyor :D

flamurtari.jpg

Beyler kaleci olayı bug değil. Database'in küçük olması dolayısıyla eldeki oyuncular, oyunun neredeyse vasat üstü oyuncuları oluyor. Bu yüzden o teklifler geliyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt