Forlan Beşiktaş'ta, Maicon ve Kaka ile Görüşülüyor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forlan Beşiktaş'ta, Maicon ve Kaka ile Görüşülüyor

Cevap: Forlan Beşiktaş'ta, Maicon ve Kaka ile Görüşülüyor.

Gelebilir neden gelemesın?30 yaşına girecek seneye...Ve inter Gregory van der Wiel ile anlaştı seneye ve revizyon yapılacak...Geldi demedikki haberin cıkmasına gülünmemeli diyorum...Drogba Galatasaraya gelse hepberaber oturup gülecekmiyiz?

30 yaşına geldi diye nolmuş ? Adam çatır çatır oynuyor topunu ve dünyadaki en iyi 3 sağ bekten biri.Bjk'ye yedirmezler o adamı :D

forlan olabilir yaşı gelmiş 33 e para kazanmaya gelir. ama maicon gelmez. kakayı söylemiyorum bile onun icin eşşek şakası yaptılar diyorum..

Gelebilir neden gelemesın?30 yaşına girecek seneye...Ve inter Gregory van der Wiel ile anlaştı seneye ve revizyon yapılacak...Geldi demedikki haberin cıkmasına gülünmemeli diyorum...Drogba Galatasaraya gelse hepberaber oturup gülecekmiyiz?

drogba 34ünde maicon daha 29 aynı şeymi . senin kafa güzel herhalde :asd: real bile alamadı adamı bjkya gelecek oda :D

Şimdi hiç kıskanmayın, Demirören varsa herşey olabilir.Kaka.maicon hayal değil bence.Forlan zaten kendi gelmek istiyor,simao,q7,guti,ekrem gibi yıldızların olduğu takımda oynamak istemesi doğal.

bu adamlar rüyadan uyanamadı hayla quaresma geldi die.

maicona gelebilir diyo adam ulan size gelene kadar kaç tane takım var madrid alamadı bjk ye gelecek adam uefa kupasında oynamak için mi.

maicon: şampiyonlar ligini aldım sıra uefa kupasında bunun için bjk yi tercih ettim :asd:

hayır göründe ibret alın . 2 transferle oturma organı nasıl uzaya çıkıyor :D

Yahu beşiktaş kim? Beşiktaş kim Allah aşkına? Beşiktaştan büyük 50-60 kulüp sayarım dünyada.1 tane avrupada başarısı yok,ekonomisi çökmüş batmış böyle giderse seneye kapatılacak.Yemin ediyorum millet kafayı yemiş,insan biraz olsun haddini bilir yahu.

lütfen forza da gidip bu muhabbetı yaparmısın

Sanamı soracağım kardeşim?Üyeliğim kabul edilmiş ve istediğimide yazarım kurallara göre.. beğenmiyorsan sen git baska yerde muhabbetini yap.Cezayı ilgilendirecek bi durum varsa , yetkililer gerekli uzaklaştırmayı verir.

lütfen forza da gidip bu muhabbetı yaparmısın

Sanamı soracağım kardeşim?Üyeliğim kabul edilmiş ve istediğimide yazarım kurallara göre.. beğenmiyorsan sen git baska yerde muhabbetini yap.Cezayı ilgilendirecek bi durum varsa , yetkililer gerekli uzaklaştırmayı verir.

besiktas kim, besiktas, tarihinde ilk kez gruptan cikma basarisini bu sene göstermis besiktas, besiktas kim

kaka: madrid in ispanyadan başka yerde hiç bir başarısı yoktu daha fazla herkesi kandıramazdım madrid den daha büyük bir kulübe gitmek istiyorum tinerci team :asd:

Drogba Galatasaray'a gelir ama forlan bjk'ye gelmez :D

Üst Alt