Forlan mı? Drogba mı ? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Forlan mı? Drogba mı ?

Cevap: Forlan mı? Drogba mı ?

arkadaşlar hani böle kırmızı tabloda son dakika olarak mı verildi ntvsporda altyazı gecerek :) yoksa sitenin haberlerındemı verıldı :S tmm bunları geçtim ama ;

söz konusu DROGBA ise gerisi teferruattır ;)

Vurmayın şaka yapıyor şaka

Bence asil siz saka yapiyorsunuz . Cidden cok ama cok enteresan Drogba'nin ismi Forlan'in ismini ezer burda haklisiniz . Fakat futbolculuk da basabastir bu adamlar . Kisisel basari olarak Forlan Drogba'dan ondedir . Ben Forlan'in gelmesini tercih ederim . Drogba'yi daha cok seviyorum fakat Forlan'in daha yararli olacagini dusunuyorum . Fakat herseyi gectim Forlan sandiginiz kadar Drogba'dan fark yiyecek bir oyuncu degildir . Drogba'nin Fil Disi'nde oynadigi futbol aklimdaki en buyuk soru isaretidir Drogba ile ilgili . Ikisi de Dunyanin en elit 10 forvetinden biridir . Bu adamlar kiyaslandiginda arada sandiginiz kadar buyuk bir fark olamaz Drogba diyene saygi duyarim ama sizin gibi kiyaslamaya degmez tarzi yorumlar yapan birine guler gecerim .

Forlan

5 7,14% Cengiz Kaya,Harun Çınar,Mert Keskek,Onur Nigdeli,Safak Alfak

Oğlum siz ne içtiniz la :D Neyin kafasını yaşıyorsunuz :p Drogba varken ne Forlan'ı :D

Forlan

5 7,14% Cengiz Kaya,Harun Çınar,Mert Keskek,Onur Nigdeli,Safak Alfak

Oğlum siz ne içtiniz la :D Neyin kafasını yaşıyorsunuz :p Drogba varken ne Forlan'ı :D

Asil siz ne ictiniz hic mi izlemediniz Forlan'i son Dunya Kupasinda Gol Kralligini paylasmis ondan onemlisi turnuvanin en degerli oyuncusu odulunu almis ondan da onemlisi tek basinda bir takimi Dunya Kupasinda yari finale tasimis bir oyuncudan bahsediyorsaniz Dunya uzerindeki her oyuncuyla kiyas yapabilirsiniz .

Drogba hem isim,hemde kariyer olarak daha büyük oyuncu,ama ikiside top class oyuncular.Yani Forlan'ı seçenlere saygı duymak lazım.

Drogba hem isim,hemde kariyer olarak daha büyük oyuncu,ama ikiside top class oyuncular.Yani Forlan'ı seçenlere saygı duymak lazım.

Budur iste bahsettigim olay ben Forlan dedim arkadas Drogba dedi kisisel kariyer olarak Drogba'nin onde oldugunu dusunmesem de bu iki oyuncu karsilastirildiginda yaklasim boyle olmalidir .

Üst Alt